Car300-Car400-Cdr500 Modelleri Tape Code Girme!

sertcan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opis e tlf açtım plakayı söyledim verdiler, giriş yaptım ve şu an çalışıyor

aydeniz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Türkiye Opel firması bir iyilik etsede şu Car 300-400-500 ve diğer oto teyplerinin kullanma klavuzunu (Türkçe) buradan yayınlasa. Çünkü ikinci el araç alan bir çok arkadaşın sorunu bu teyp işi olsa gerek. Hem kod girme, hem radyoyu kullanma bilgileri kolayca öğrenilmiş olur. Ne dersiniz.

GOLD MASTER

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar opel teyip codları için bana özelden msn atmayınız özelden mesaj atanlara bundan sonra teyip codu verilmeyecektir şuanki özelden gelen mesajlardaki teyip kodunu isteyen arkadaşlara teyip kodlarını kendilerine özel mesajdan son defa verdim bun dan sonra burdaki açılan bölüme teyiplerinizin şase nolarını yazınız burdan verilecek cogu arkadaşlar şase nolarını yanlış yazmış tek herkeze özel mesaj atmak zorunda kalıyorum açık lana yazalım arkadaşlar lütfen işerim yogun isteyen msn adresimdende ulaşabilirler

GOLD MASTER

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar opel teyip codları için bana özelden msn atmayınız özelden mesaj atanlara bundan sonra teyip codu verilmeyecektir şuanki özelden gelen mesajlardaki teyip kodunu isteyen arkadaşlara teyip kodlarını kendilerine özel mesajdan son defa verdim bun dan sonra burdaki açılan bölüme teyiplerinizin şase nolarını yazınız burdan verilecek cogu arkadaşlar şase nolarını yanlış yazmış tek tek herkeze özel mesaj atmak zorunda kalıyorum açık alana yazalım arkadaşlar lütfen işlerim yogun isteyen msn adresimdende ulaşabilirler

kursadaydin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merabalar Kürşad ben. Bende astramın ön göhüsünü sökerken tayp kapandı ve şimdi safe yazısı çıkıyor.ve 3 defa hatalı girdim Teybimin saşe nıosu:GM0400Y2856328 Teyp modeli CAR 400 yardımlarınızı bekliyorum.şimdiden çok teşekkürler.

GOLD MASTER

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
msn adresim kaldırdım insan gibi teyip kodu isteyenlere teyip kodunu verelim dedik demekki insanlara iglik yaranmıyor cumartesi günü burdan biri msn sine benim msn mi eklemiş bende kabül ettim benden teyibinin kodunu istedi bende kendisine verdim teyip acıldı usta dedi ve arkasından tşk edecegine küfür edip msn sini kapatıp kaçtı şerefsiz herif bundan sonra teyip kodunu ve burdaki foruma acık alandan teyip kodunu isteyene bile teyip kodunu vermeyecegim herkes saglıcak kalsın.