Car300-Car400-Cdr500 Modelleri Tape Code Girme!

eses38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bir arkadaşımın car 400 ünde '' 0 SAFE '' yazıyor yani bu durumda kod girme ekranı gelmiyor ''0'' ın anlamı tüm giriş hakları kullanılmış demekmiş bu durumda ne yapmak gerekiyor ? giriş yapamıyoruz

halim1903

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bir arkadaşımın car 400 ünde '' 0 SAFE '' yazıyor yani bu durumda kod girme ekranı gelmiyor ''0'' ın anlamı tüm giriş hakları kullanılmış demekmiş bu durumda ne yapmak gerekiyor ? giriş yapamıyoruz
kardeşim sen yetkili servise gitmen gerek onlardan yardım iste ücret lkarşılıgında yaparlar galiba kitapcıkta öle yazıyo

ahmetusta61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.meka-shop.com
hertürlü yeyp şifresi açılır :D
dıkkat::::araçve ruhsat fotkopısı olmadan açılmaz :mad:

vasiyet

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhabalar astra 1,6 16V bi araç aldım üzerinde phılıps CCR 600 cd change var fakat kodunu bildiğim halde girmeyi başaramadım kodun nasıl girildiği hakkında bana bilgi verebilecek veya bu olay aynı marka cd çalarda başına gelen varsa yardım edebilirmi??

vectracı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam arkladaşlar benimde bir derdim var car 400 teyp var ama kodunu bilmiyorum bir proğram varsa yardımcı olursanız veya nasıl çözdüreceğim konusun da yardımcı olursanız sevinirim teyp kodu : Gm 90 506 173 ilginize şimdiden tşkr.

uras35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opelim Net üyeleri bende aracımı 2. el aldım.Aldıktan 2 gün sonra aracımın aküsü bitmiş.Bende aracı akücüye götürüp değiştirdim.Aracı başka bir aküye bağlamalarına rağmen teyp kod istedi.Eski sahibinden kodunu temin ettim fakat oda kod nasıl oluyordu bilmiyordu.Teyp işi ile uğraşan servise götürdüm,bana 1 saat teybi açık bırakmamı kodu isteyeceğini söyledi,ben pek inanmadım.Fakat buradaki Engin arkadaş sayesinde dediklerini yapınca açıldı.Böyle faydalı bilgileri biz Opelcilerle paylaşan herkese çok teşekkürler..

eozturk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.ekogame.com
peki arkadaşlar bu tape cod nasıl iptal oluyor ben bilmiyorum,söyleyebilir misiniz...yeni cd çalar takıcam da ,eskisini yine takmak lazım olunca o açıdan sordum...