Car300-Car400-Cdr500 Modelleri Tape Code Girme!

_SeRcAn_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cok gerekli bilgiler geçen sene ben yapamadım arabayı taa şaşmaza götürdüm saolsun amcam yaptı....

leonss

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
paylaşım için teşekkürler...

yilmust

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
car400 oto tyebi kullanma klavuzu (TÜRKÇE-RESİMLİ)

Arkadaşlar iyi geceler, forumda oto teybi CAR400 ile ilgili anabölümde konu açılmıştı ama linki buraya açmayı uygun gördüm.
Admin arkadaşlar uygun görürlerse sabit konu olarak değiştirebilirler.

car400 oto teybi ile ilgili Türkçe kullanma klavuzunu içerir kitapcığı tarayıcıdan geçirip buraya çıkardım. Sorunları olan arkadaşlar teypleri ile ilgili bilgileri için sağa sola, servise gitmek zorunda kalmazlar.
Hoşçakalın.....sağlıcakla kalın...... ilgili link aşağıda.......

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

12.jpg

13.jpg

14.jpg

15.jpg

16 (2).jpg

16.jpg

17.jpg

18.jpg

19.jpg

20.jpg

21.jpg

22.jpg

esfan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende aracımın ikinci el aldım sağolsun ilk sahibi çok titiz bir insan aracın kılavuzları car pass kartı servis kartları garanti belgeleri ve aklınıza gelebilecek tüm belgeleri arcala beraber verdi.Benim en çok merak ettiğim konu bu teyp kodlarının nasıl girileceğiydi.Sayenizde bunuda öğrenmiş oldum.

xxx82

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bende car300 teyip var akü deyişimi sonrası iki aydır safe yazıyor herşeyi denedim amam halen safe yazıyor ne yapmam gerek bana bir akıl veren olursa sevinirim yardımlarınız için tşk.

yilmust

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bende car300 teyip var akü deyişimi sonrası iki aydır safe yazıyor herşeyi denedim amam halen safe yazıyor ne yapmam gerek bana bir akıl veren olursa sevinirim yardımlarınız için tşk.

arkadaşım, yukarıya koymuş olduğumu CAR400 ile ilgili türkçe kullanım klavuzunun 23. sayfasına (YUKARIDA) bak, orada akünün sökülmesi ve kod girme SAFE yazısı ile ilgili doküman var, dikkatine....
kal sağlıcakla.....:help:

7_mehmet_7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
anladığım kadarıyla 10 kez şifre giriş işlemini yapıp şifreyi doğru girmezsen teybin işi bitiyor. Doğru mu acaba? Yani teyp bir daha çalışmıyor mu?:help:

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar, aracınızın bakımlarını yaptırdığınız yetkili servis bu kodları ücretsiz veriyor. Ama başkaları adamı soymaya kalkıyor. Şöyle anlatayım. arabayı aldık. Ekranda safe yazıyo biz onun gitmesini bekliyoruz felan filan. Bir ustaya gittik heyecanla bu olmaz bunda safe yazıyo diye bağırdı.
Neyse tanıdığı bir opel servisi varmış aradı. Adamlar şasi numarası felan istediler verdi. Karşıdan gelen cevap: Kod yok. Almayaya fax çekmemiz gerek 30 YTL lazım. biz de kalsın dedik. Eve geldik araç belgelerini karıştırıken eski servisin telefonunu bulduk. Adamları aradık. Söyleyiverdiler.

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
anladığım kadarıyla 10 kez şifre giriş işlemini yapıp şifreyi doğru girmezsen teybin işi bitiyor. Doğru mu acaba? Yani teyp bir daha çalışmıyor mu?:help:
Hayır teyp üzerindeki AS düğmesine teyp kapalıyken 2 sn'den fazla basıp basılı tutarak teybi açtıktan sonra bir dıııııııt sesi gelir. bu kod girme işlemine yeniden bşlayabilirsin demek