C'MoN Sport 2008 BuRsa

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan BatwohaN
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Opelin fabrika cıkıs 17'' lerinde 215/45/17 ama lastik hesap tablolarında 195/55/16'dan 205/45/17'ye de gecilebilir gorunuyor... ben ne kulanıyorum 205/40/17 :D en kısa surede değiştiricem ama kışın kesin alırım jantı elime... :(

215/45/17 4 cm lik yaylarla sürtebilir diye korkuyorum acıkcası 205 mı taksam dıyorum o yuzden ??? kararsızım erden araban hayırlı olsun kazasız belasız kullan body kıt derdınden kurtulmussun :)

Opelin fabrika cıkıs 17'' lerinde 215/45/17 ama lastik hesap tablolarında 195/55/16'dan 205/45/17'ye de gecilebilir gorunuyor... ben ne kulanıyorum 205/40/17 :D en kısa surede değiştiricem ama kışın kesin alırım jantı elime... :(

17 leri Ben Moskovada butun kis ve kis lastigi takmadan kullandim :)...

215/45/17 4 cm lik yaylarla sürtebilir diye korkuyorum acıkcası 205 mı taksam dıyorum o yuzden ??? kararsızım erden araban hayırlı olsun kazasız belasız kullan body kıt derdınden kurtulmussun :)

Sagol tesekkurler.. Darisi basina..
Benim eskisindede Body kit vardi ama OPC Line 1 nin kopyasi...
OPC in tamponlarina ve koltuklarina hastaydim..:)

Valla nıyetım Impreza WRX 2004-2008 arası :) Belki STİ olabılır..106 Gtı dan sonra sport bıraz agır kaldı :) goruntuye ugrasıyoruz bızde :) Panjur siparisi verdim..Angel beklıyorum işte birde füme yada krom 17 jant koyayım dıyorum :)

Valla nıyetım Impreza WRX 2004-2008 arası :) Belki STİ olabılır..106 Gtı dan sonra sport bıraz agır kaldı :) goruntuye ugrasıyoruz bızde :) Panjur siparisi verdim..Angel beklıyorum işte birde füme yada krom 17 jant koyayım dıyorum :)

Bende Wrx-Sti veya Evo istiyordum. OPC sifir olunca ona karar verdim..

106 bendede vardi...Ondan sonra Corsa gitmiyor..

ben irmscher panjuru taktım, gercekten arabanın yüzünü cok deiştirdi, bütün corsa-d kullanıcılarına şiddetle tavsiye ediyorum... Buarada servislerin min 1000 liraya taktıkları (bazı servislerde 1300) OPCline bodykitleri yapan firmayı buldum sonunda, :) 650'ye tam takım boya+montaj takıyorlar... İstanbul'da Opel Gercek, Balkan, Odak vs bunlardan alıyorlarmış...

Geri