C'MoN Sport 2008 BuRsa

prens2381

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Allah kaza bela vermesin, güle güle kullanmayı nasip etsin. bende aracıma xenon 6000k ve seninki gibi 2 numara film çektirmeyi düşünüyorum ancak bir türlü karar veremiyorum. çünkü muayeneden geçmeme riski olduğundan söz ediliyor, bu konuda bilginiz varmı???

BatwohaN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Var problem yasanıyor malıyetı cok yuksek oldugundan ekonomık krız dolayısıyla ıptal ettım arkadasım.. Opc line takıcam bende komple 3.5 cm yay takıp.. angel ile biterecem üzerindeki işlemleri...Ayrıca tesisatı komple değiştirdim arkadaşlar yakında resimlerini koyarım...

BatwohaN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Allah kaza bela vermesin, güle güle kullanmayı nasip etsin. bende aracıma xenon 6000k ve seninki gibi 2 numara film çektirmeyi düşünüyorum ancak bir türlü karar veremiyorum. çünkü muayeneden geçmeme riski olduğundan söz ediliyor, bu konuda bilginiz varmı???

xenonlardan belkı gecebılırsın ama fılmlerı sokturuyorlar arkadasım ona yapabılecegın bırsey yok malesef..

Yorumlarınız ıcın tesekkurler arkadaslar allah daha ıyılerını sızlere versın ınsallah

SeRReF

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Batuhan slm, ses sisteminde ana üniteyi degiştirdinmi... Eger değiştirilirse direksiyondan kumandalarını kullanamıyorsun diye duydum cnm skıldı... Bendede orta düzey bi tesisat var ama ana ünitesiz tadı ckmıyor sanki... :(

BatwohaN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kenwood double taktım seref sonra okuyucusunda sorun cıkınca servıse gıttınde orjınal teyp var suanda malesef dıreksıyon kumandaları ıptal oluyor ama xetec dtm 650 takarsan yada 700 dıreksıyon dugmelerı ıptal olmuyor..

Orjınal teyple gercekten mukemmele yakın bır ses alıyorum ama dedıgım gıbı kullandıgın cıhazlara baglı suanda benımkıler bıraz orta sevıyeyı gectı : )

anfılerı , subwooferı , kapılardaki mid leri değiştirdim. gercekten içinde durulacak gibi değil : ) 4-5 dk sonra kalp ritmini bozuyor adamın :)

SeRReF

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ya şöyle resimlerle beraber tesisatın hepsini kalem kalem yazda görelim yaw ne oldugunu, merak ettim... :) Bende 75.4 JBL anfi, Alpine 30cm sub ve önlerde Vibe se-k60 Comp var orjinal ana üniteyle, ses güzel ama geçen arkadaşın 98 Astrasına bindim, bütün hoperlorler fabrika cıkışı, yeni bi Pioneer almış 1.250'ye, modeline falan bakamadım ama önünde büyük ekranlı güzel birşey, süper bir sesi vardı tertemiz, sanki tesisat var arabanın içinde, şaştım kaldım duruma... :confused: bende bakındım piyasaya ama 6050ub pioneerler var, fiyatıda uygun geldi, bir fikrin varmıdır bunlarla ilgili??? Birde o direksiyon dügmelerini aktif hale getiren aparatın fiyatı nedir, yüksek birşeymi??

BatwohaN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
En kısa zamanda eklıyecegım resımlerle arabanın son halını :)

-Anfıler Xetec benım xetec bass anfısını muzık sıstemı yapan herkes bılır : )
-Mid anfiside Sub anfiside xetec
-Kapılarda Yıne JBL kullanıldı..
-38 cm 600 rms Sierra woofer cift bobin
-Özel içi fiber desibel kabini
-1.0 lik kapasitör
-Kenwood double

Suanda modellerı tam olarak aklımda degıl..resımlerle beraber detaylı isimleriyle yazarım seref.. ama dediğim gibi arabanın arka camurluk sacları bile esniyor : )
Biraz sert çalıyor o yüzden tek 38 yerine 2 tane 25 cm Jbl power serisinden takabilirim : )

SeRReF

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cok güzel, kazasız belasız kullan kardesm, yalıtım yaptırmayı düşündünmü?? baya bi cazırtıda cıkarır sesle beraber cunku, ben kapılara 100 lira fiyat aldım yalıtım için... yazdm ama atladın herhalde, direksiyon dügmelerini aktif hale getiren aparatın fiyatı nedir bir bilgin varmı??