C'MoN Sport 2008 BuRsa

BatwohaN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Xetec dtm serısınde herhangı bır ayrı cıhaza gerek yok seref dırek baglantı saglanıyor..
Yalıtım konusunda arabada suanda tek sorun acılır tavanın acma dugmesının oldugu bolge oraya bır yalıtım yaptıracam..onun harıcınde suanda ses gelmıyor ama dedıgın gıbı ılerleyen zamanlarda gelıcektır..

OPC LIne ı ne kadara yaptırdın seref sen ??

SeRReF

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben opel bayilerinin (odak, balkan, ataköy) aldıgı imalatçı firmaya yaptırdım, hepsi 700-750 gibi birşeye geldi, tam olarak hatırlayamıyorum parça parça yaptırdım çunku oldukça... :) ama Bursa'dada bayilere calışan bir firma varmış, istersen 1-2 gune ismini ögrenebilirim yaptırdıgım yerden, numara falan... arka tampon altını taktırmaya gidicem son parça o kaldı... :)

BatwohaN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bursadakı fırmayı bılıyorum ya ben spoiler ı onlara yaptırdım zaten..onlar fıyat aldım zaten amac karsılastırmaktı.. : )

Ben hepsını bırden yaptıracam ya bu ön panjur ıcınde takıldıgı zaman bırdaha sokulmesınde sorun yasanıyor dedıler ama dogrumu bu ??

SeRReF

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ön panjurun geri dönüşü yok :) , takmak için eski panjuru keserek cıkartıyorsun... Sen nekadar fiyat aldın oradan??...

BatwohaN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
spoiler harıc 500 ytl

Ön tampon altı
arka tampon altı
yan tamonlar.

O zaman ayvayı yedık..Panjur işi yalan olur fenni kontrolde arabanın amblemlerinede bakıyorlarmış : ) ben arka kaputtaki herşeyi söktüğüm için ön panjur kaldı birtek.. eger ondada problem yaratırlarsa geri dönüş olmıyacak :)

SeRReF

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
3 aşagı 5 yukarı aynıymış fiyatlar... Amblem işini anlamadım, en az 1tane amblemmi olması lazımmış arabanın üstünde?? Arkadaki amblem duruyor bende, prob olmaz inşallah... Allah düşürmesin bunların eline yaw, nası ikna edicez amblemsiz arabanın opel oldugunu... :D

BatwohaN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ewt hem önde hem arkada amblem olması gerekiyor.. bende yapıştıracam gerı gotururken valla : ) yayları filan söktürüyorlar bursada far yıkaması olmıyan xenonları sislerdeki xenonları camurluga yakın olan lastikleri filan.. su çıktı artık iyice : ) satarım valla ben arabayı ugrasamam bunları cıkartmaya : )

mnzr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tesisatı çalmıyo bea :)
şaka şaka benmki kadar olmasa da idare eder :) amplileri yeter zaten ;)
bagaj yerleşimine bi ayar çekelim de daha da güzel olcak inş. zaten bizim maaşlar anca arabayaa gitsin anca body kit yptıralım tesisatı değiştirelim başka bişeye yaradığı yok :)

BatwohaN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:) Calmıyor mu olum tamam kıskanma söz senınkınede el atcam : )

Bagaj konusunda evet bır ayar cekmemız lazım bakalım : )

Ne için çalışıyoruz olum :)

BatwohaN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Opc line body kit'i tamamladık yarın kısmetse resimleri paylaşıcam sizlerle : )