combo, corsa c kronik volant çözümü

DEMİREL71

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eveeeetttt mustafaaaaaaaa,
milleti çatlacaksın meraktan, yaz abicim ne var ne yok bencede,

bu arada benim diresyon laçka oldu ya yolda yaplar oldu artık, ismaili aradım yarın fulmüş, pazartesi bırak dedi direksiyon kutusu için..

ilhan_vet

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kullanan arkadaşların yorumlarını bekliyoruz, astracoupedriver ve demirel71 abiler nerelerdesiniz ? kullanımdan sonraki bilgileri paylaşırsak çok makbule geçer,avro az daha düşsün orjinale geççez heralde :D

DEMİREL71

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İLHANCIM ,
bende sorun yok walla, okuyorum burda yazılanları takip ediyorum, mustafanın sorunu farklı bi sorundu onuda halletti sanırım epeydir görüşemedim kendisiyle, benim aracın ne çekişinde ne başka bişeyinde bi olumsuzluk yok olsa zaten yazardım buraya, mustafacım sende yaz bişeylerde arkadaşlar tereddütte kalmasınlar volanla ilgili bir sorun varmı sende şu an?

baymustang

Organizasyon Sorumlusu
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi orjinale dönmek olayı değil sadece bekleyin yaaa aceleniz ne ilhan ustaya herşeyi anlattımm

yenilmez27

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kullanan arkadaşların yorumlarını bekliyoruz, astracoupedriver ve demirel71 abiler nerelerdesiniz ? kullanımdan sonraki bilgileri paylaşırsak çok makbule geçer,avro az daha düşsün orjinale geççez heralde :D

benim 1000 km yi geçti 2000 km ye yaklaşıyor çok şükür hiçbir sıkıntı yok erdinç ustaya tekrar teşekkür ediyorum debriyajda sorun kalmadı ben erdinç ustanın yanındayken birkaçtane araç geldi onlarda düz volan taktırmışlar hatta birisi yedek parça toptancısının opel combosuydu 30 bin km yi geçmiş o araçtada aynı şekilde hiçbir sorun yoktu. herhangi bir sorun olursa ben zaten buraya yazarım ama şimdilik hiçbir sorun yok çok şükür

fircam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selam arkadaşlar,

Bende de bir sıkıntı yok, ben diğer arkadaşlar kadar çok kullanamıyorum arabayı. Ayda anca 600 km filan yapıyorum, o bakımdan bilgi birikmesi lazım. Ama ben yaptırdığım andan itibaren memnunum, herhangi bir problem yok.

benim 1000 km yi geçti 2000 km ye yaklaşıyor çok şükür hiçbir sıkıntı yok erdinç ustaya tekrar teşekkür ediyorum debriyajda sorun kalmadı ben erdinç ustanın yanındayken birkaçtane araç geldi onlarda düz volan taktırmışlar hatta birisi yedek parça toptancısının opel combosuydu 30 bin km yi geçmiş o araçtada aynı şekilde hiçbir sorun yoktu. herhangi bir sorun olursa ben zaten buraya yazarım ama şimdilik hiçbir sorun yok çok şükür

bilgilendirme için teşekkürler..
benim bir sorum olacak:

aracı nasıl kullanıyorsunuz? standart kullanımda sorun olacağını zaten düşünmüyorum ama, sert kullanımda nasıl bi sonuç verir benim merak ettiğim bu..
ben genelde 4000-4500 devri bulup hızlıca 2'ye çekip yine 4000i görüp aynı şekilde 3-4-5 diye gittiğimden, o hızlı vites değiştirmelerde, balataya aniden yük bindiğinde acaba zarar görüyor mu en çok bunu merak ediyorum..
zaten bu şekilde zarar görmüyorsa başka sorun olabilceğini sanmıyorum..