combo, corsa c kronik volant çözümü

baymustang

Organizasyon Sorumlusu
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bilgilendirme için teşekkürler..
benim bir sorum olacak:

aracı nasıl kullanıyorsunuz? standart kullanımda sorun olacağını zaten düşünmüyorum ama, sert kullanımda nasıl bi sonuç verir benim merak ettiğim bu..
ben genelde 4000-4500 devri bulup hızlıca 2'ye çekip yine 4000i görüp aynı şekilde 3-4-5 diye gittiğimden, o hızlı vites değiştirmelerde, balataya aniden yük bindiğinde acaba zarar görüyor mu en çok bunu merak ediyorum..
zaten bu şekilde zarar görmüyorsa başka sorun olabilceğini sanmıyorum..

bakın bi devirli kullananbiri çıktı :) ben yine diyorum bekleyin

fircam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:)
bekliyorum abi bekliyorum da yakın bi zamanda volan değiştirmem gerekicek o yüzden karar vermeye çalışıyorum..
en fazla 1 ay daha dayanır gibi geliyo üzerindeki..

şu anki durumu bana özelden bi yazabilir misin ben de merak ettim :)

baymustang

Organizasyon Sorumlusu
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
beni arasana ozaman 0536 256 66 76 sana anlatayım herşeyi bu arada volanına bişey olmaz merak etme

GOLD MASTER

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bilgilendirme için teşekkürler..
benim bir sorum olacak:

aracı nasıl kullanıyorsunuz? standart kullanımda sorun olacağını zaten düşünmüyorum ama, sert kullanımda nasıl bi sonuç verir benim merak ettiğim bu..
ben genelde 4000-4500 devri bulup hızlıca 2'ye çekip yine 4000i görüp aynı şekilde 3-4-5 diye gittiğimden, o hızlı vites değiştirmelerde, balataya aniden yük bindiğinde acaba zarar görüyor mu en çok bunu merak ediyorum..
zaten bu şekilde zarar görmüyorsa başka sorun olabilceğini sanmıyorum..

arkadaşım istedigin şekilde kullabilirsin hiç bir sıkıntı olmaz ama devamlı pati cekip yada camura saplanıp yada yarım debriyaj kullanıp balatayı yakarsan baskı balatayı yakarsın buda kullanıcı hatası olarak kabul etmiş oluyoruz bu vazyet orj oynak olan volantta aynı şekilde yaparsanız zaten onda da baskı balatayı yakmış oluyorsunuz degişen birşey olmuyor baskı balata yaktıgınız zaman merak etmeyin sabit volantınıza hiç bir şey olmuyor zarar görmüyor sadece kullanıcı hatası oldugu için baskı balata yenisini alınıp takılıyor sabit volant araçlara bir kere takılıp araç üzerinde bir daha kalıyor bir daha volant degişmiyor oynak volantlar gibi degil umarım anlatabilmişdir =)=)=)

corsa combo 1.3 multijet sabit volant orj italyan er-dinç opel tel 0212 549 74 30

Son düzenleme:

ozqur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar sizin araçlarda da 1 vitese takıp ayagınızı derbiyajdan çekip araba kendiliginden gidiyomu stop etmeden yokuş yukarıda farketmiyo varmı böyle bi olay...

baymustang

Organizasyon Sorumlusu
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araç kendiliinden çıkar ama debreyaj ayarını iyi tutturmak gerek

ozqur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gaza basmadan ama tamamen çekiyosun derbiyajdan ayanı bizim komşunu bi tane 2004 1.7 combosu var düz yol yokuş yukarı farketmiyo adam ayaklarını camdan cıkartıyo araba rolantide gidiyo yavaş yavaş yaa hayret ediyom ben :) yakında inşallah combomla aranıza katılacam 2006-2008 arası almayı düşüyorum nelere dikkat etmeliyim aracı alırken kullanan arkadşlar yardımcı olurmusunuz...

Son düzenleme:

emr su

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selamlar ben combo almayı düşünüyorum hatta iki gün içinde alıcam 1.3 cdti bu volant sorunu kronikmi her comboda varmıdır almadan önce 550- 600 lirayı gözden çıkartcakmıyız ?