combo, corsa c kronik volant çözümü

abi değerimi anladın mı şimdi?

mustafa orjinalini taktık diyorum çıkan parçaların aynısı. Daha ne yapmak gerekiyor? Sanırım sorun volanla birlikte marş motorunuda birşey yapmak gerekli

ben bıktım Allah opelininde corsasınında cezasını versin bir daha opel filan demesin kimse bana bıktım yahu.

mustafa orjinalini taktık diyorum çıkan parçaların aynısı. Daha ne yapmak gerekiyor? Sanırım sorun volanla birlikte marş motorunuda birşey yapmak gerekli

ben bıktım Allah opelininde corsasınında cezasını versin bir daha opel filan demesin kimse bana bıktım yahu.

ne kadar küfürde etsen inan bu arabayı kullanacaksın hep.
sebep;
-parça ucuzluğu,
-parça bulunması,
-servislerini fazla olması

tabii unutmamak gerekirki okadar araba varkı kronik problemli onun vaz geçemezsin.

senin arızan belli marş motorunun koduna bakarmısın takviyelimi

ne kadar küfürde etsen inan bu arabayı kullanacaksın hep.
sebep;
-parça ucuzluğu,
-parça bulunması,
-servislerini fazla olması

tabii unutmamak gerekirki okadar araba varkı kronik problemli onun vaz geçemezsin.

senin arızan belli marş motorunun koduna bakarmısın takviyelimi

Gider sıfır punto alır binerim sırf kaliteli diye düşük modelli corsaya binmem. Bu sorunum çözülür çözülmez aracım satılıktır. acayip soğudum ben.

Marş motorunun koduna nasıl bakıcam mustafa.

hayır 2 nci el almıştım. Ama kitabı filan var.

şunu sna diyeyim sabit volant taktıktan sonra hafif arızalı olan marş motorun dahil ve şanzıman ile ilgili olan problemin büyüyor ve bu sayede marş motorun devir çevirmiyor zaten bizim araçlarda bu porblem var aslında ama takviyeli gm marka yani opel bu arızayı tespit edip geliştirdi ve aracımda şuanda gm sıfır marş motoru var. araç daha erken marş alıyor.

puntoya gelirsek bursadan tolga arkadaşımız evo serisinden aldı ve çok hoş bi araç eyvallah ama bizimkinin güvenini vermiyor kim ne derse desin...

şunu sna diyeyim sabit volant taktıktan sonra hafif arızalı olan marş motorun dahil ve şanzıman ile ilgili olan problemin büyüyor ve bu sayede marş motorun devir çevirmiyor zaten bizim araçlarda bu porblem var aslında ama takviyeli gm marka yani opel bu arızayı tespit edip geliştirdi ve aracımda şuanda gm sıfır marş motoru var. araç daha erken marş alıyor.

puntoya gelirsek bursadan tolga arkadaşımız evo serisinden aldı ve çok hoş bi araç eyvallah ama bizimkinin güvenini vermiyor kim ne derse desin...

punto lafın gelişiydi mustafa alırsam focus istiyorum zaten. O zaman sorun marş moturunda kömürleri değişse problem çözülürmü acaba?

punto lafın gelişiydi mustafa alırsam focus istiyorum zaten. O zaman sorun marş moturunda kömürleri değişse problem çözülürmü acaba?

kömür tamiri zaten 80 liradan aşağıya yapmıyorlar ama gm marka var zaten 220 civarı almıştım ben bence takacaksan orjin tak. valla yeni focus benimde hoşuma gidiyor hoş ama tercih meselesi tabii ben aracımı hiç satmıcam. hatta mehmet gazihan ile motora yüklenicez biraz daha :)

bu saatten sonra benim alacağım araba belli atmosferik bi araç ve lpg ile yoksa gerisi yalan...

Geri