combo, corsa c kronik volant çözümü

zamanında marş motorunu 1.8 kw taktılar benim araca şimdi 2.3 mü çıktı? taktırmakta yarar varmıdır?

yaşamayan adam yok emin ol patlıcaklarrrrrrrrrrr. yaw neden bana inanmıyorsun al sana kanıtları işte

Kanıtların hepsi aynı volantlar yani takan yerler farklıda olsa hep bozuk veya balansı volantlar.

Sana inanıyorum patlıcaklar fakat sizin taktırdığınız volantlar patlıkcak..

Sen bana inanmıyorsun ben gözümle gördüm kendim test ettim 1tane araçtan bahsetmiyorum. Sürekli corsa C cdti gelip volant takılıyor.

Hatta bir şirket 10dan fazla aracına yaptıdır şirket aracından bahsediyorum.

Kullan kişileri düşün. Hepsi memnun.

Bitane arac var senin aracın aynısı onu görüyorum. vızır vızır dolaşıyor sanayide gel test edelim.:eek:

zaten yaptırırken hep aklımda soru işareti vardı böylesi bir bakıma iyide oldu. Servisin ısrarı yüzünden birazda sabit istemiştim. Daha önce böyle bir sorunla hiç karşılaşmadıklarınıda söylüyorlar.

Birazdan yine servise doğru yol alıcam orjinal yenisi takıldıktan sonrada bu ses devam edermi bilemiyorum umarım ses bu değişen parçalarla ilgilidir. Bir gün daha sanayi görmeye sabrım vaktim yok. Senelik iznim sanayi köşelerinde heba oluyor. :rolleyes:

Bu arada servisten söylenene göre orjinal oynar volanttaki yaylar sayesinde titreşimi aldığı için ses olmuyormuş. Volan sabit olunca yaylı olan balata titreşimi alamadığı için yaylarından gelen bir ses olduğu söylendi benim anladığım bu. Kullanılan sabit volan izmir merkez frenin baskı olarakta Luk kullanıldı.

Bugün Oynar volan LUK baskı balata seti olarak orjinal GM takılacak. Gm in oynar volanı çok pahalı maalesef 1200 tl civarında LUK olan 600 civarında olması lazım.

sentürk arkadaşım yanlış şurada yapılmış izah edeyim size merkez frenin en son yaptıgı volantta hiç bir sorun yok bizde orj fgp marka olanı takıyoruz sabit volantı siz merkez frenin sabit volantını takmışınızda şurda yanlış yapılmış baskı balatanız luk marka takılmıcak sachs marka olarak takılacak luk uyum saglamıyor sachs marka takılmış olsaydı bu problemlerle hiç bir şekilde karşılaşmıcaktınız hangi araç olursa olsun sıfır fabrikadan cıktıgı zaman dizel araçların üzerinden baskı balata sachs yada valeo cıkar test etmek isteyen olursa test aracımız var gelip test edebilirsiniz. şuanda iki yetkili servise orj sabit volant veriyoruz kendi tarafımızdan bu arada şunu söyliyim kendi müşterim merkez frenin en son yaptıgı volantı almış dışardan bana geldiler ben kendim montajını yaptım baskı balatasıda sachs marka alınmıştı ve hiç bir sorun yok takılalı 1 ay oldu

Son düzenleme:
sentürk arkadaşım yanlış şurada yapılmış izah edeyim size merkez frenin en son yaptıgı volantta hiç bir sorun yok bizde orj fgp marka olanı takıyoruz sabit volantı siz merkez frenin sabit volantını takmışınızda şurda yanlış yapılmış baskı balatanız luk marka takılmıcak sachs marka olarak takılacak luk uyum saglamıyor sachs marka takılmış olsaydı bu problemlerle hiç bir şekilde karşılaşmıcaktınız hangi araç olursa olsun sıfır fabrikadan cıktıgı zaman dizel araçların üzerinden baskı balata sachs yada valeo cıkar test etmek isteyen olursa test aracımız var gelip test edebilirsiniz. şuanda iki yetkili servise orj sabit volant veriyoruz kendi tarafımızdan bu arada şunu söyliyim kendi müşterim merkez frenin en son yaptıgı volantı almış dışardan bana geldiler ben kendim montajını yaptım baskı balatasıda sachs marka alınmıştı ve hiç bir sorun yok takılalı 1 ay oldu

her dizel motordan sachs marka mı çıkıyor? veya valeo?

Kanıtların hepsi aynı volantlar yani takan yerler farklıda olsa hep bozuk veya balansı volantlar.

Sana inanıyorum patlıcaklar fakat sizin taktırdığınız volantlar patlıkcak..

Sen bana inanmıyorsun ben gözümle gördüm kendim test ettim 1tane araçtan bahsetmiyorum. Sürekli corsa C cdti gelip volant takılıyor.

Hatta bir şirket 10dan fazla aracına yaptıdır şirket aracından bahsediyorum.

Kullan kişileri düşün. Hepsi memnun.

Bitane arac var senin aracın aynısı onu görüyorum. vızır vızır dolaşıyor sanayide gel test edelim.:eek:

ben beklicemmmmm :) patlasınlarda biii

güçlendirilmiş marş motoru taktırdım bugün arabanın sıcakken geç çalışma tüm geç çalışma sorunları bitti.

Bu arada bende bittim :)

anladım bilgi için teşekkürler. ben orjinalini taktırdım artık yapacak birşey yok.

Geri