combo, corsa c kronik volant çözümü

Bence zaten hepimiz görüşlerimizi tek konu altında belirtelim böylece dağılmamış olur...

Taktıran arkadaşlara tekrar hayırlı olsun, darısı başımıza...

Birde Halim abi ve İlhan aracınızın km sini yazabilir misiniz? Belki fikir verebilir...

KEREMCİM GEÇEN MAYISTA 82 BİNDE ALDIM,
şu anda 10o binde

valla arkadaşlar ismail ustayla sabit volanı almaya gittiğimizde hiç kalmadı bitti yetişemiyo dediler, acayip bozuldum sonra öğrendimki kargo hergün 10-20 geliyomuş anında bitiyomuş, biraz bekledik ve gelen ilk kargodan aldık bizde, diyeceğim millet saldırıyo bu sabit volana, duyan koşuyo artık bıkmış usanmış millet haklı olarak...

...

Son düzenleme:
valla ben bugün gidiyorum dayanamaz oldum çünkü :) asya cardı olanada taksit varmış parçada haberiniz olsun

mustafacım naptın,
haber verseydin uğrardım ya mutlaka, zaten gitcam biliyosun direksiyon sesini kesemedik henüz..

ses ve titreme kalmıyor otomatik olarak, çünkü takılan parça tek ve bütün bir volan, yani hiç bi yerinde ses yapıcak bişey yok, zaten volanı söktürür ve incelerseniz sesin nerden geldigini hemen anlıycaksınız,burda önemli olan ustalık, volanı ve baskı balatasını iyi montaj etmesi lazım ustanın, yoksa genel anlamda bi sorun yok şimdilik, ben taktıralı 4 gün oldu daha ama bi sıkıntı yok,inşallah ta olmaz :D

benim 1000 km. oldu, ses mes yok,
bugün mustafada taktırdı, siteye giremedi daha sanırım,
oda anlatır size,
walla beklemenin anlamı yok,
düşünenler hemen taktırıp kurtulsun bu beladan derim...

Geri