combo, corsa c kronik volant çözümü

ewet baymustang lifte gördük arabanızı :D altını yıkattınızmı aracın ?

benim 1000 km. oldu, ses mes yok,
bugün mustafada taktırdı, siteye giremedi daha sanırım,
oda anlatır size,
walla beklemenin anlamı yok,
düşünenler hemen taktırıp kurtulsun bu beladan derim...

performansta ve yakıtta bi değişme var mı?
yani yakıt ölçümü fln yapma şansınız oldu mu?

emrahcım,
yakıtı tam olarak ölçtüm diyemem neden dersen kırmızı yanınca 50 milyonluk mazok aldım şellden,
240 km.civarında yandı gene, ama en sağlıklı ölçüm full depo oluo bilirsin, onuda önümüzdeki hafta yapcam inş, valla mustafa denedi test etti çok iyi dio, gerçi ben devirsiz sürdüğüm için pek anlamadım arttığını, mustafa benden devirli sürdüğü için perfomans çok iyi dio, bakalım daha gelmedi siteye, bugün oda taktırdı combosuna, o neler yazacak ?
ben akşam 4 gibi ayrıldım yanlarından işi geceye sarkacaktı onun, yarın gelir heralde siteye artık...

combolara hangi modelin sabit baskısı takılıyor acaba..

aracımın volantını, baskı balatasını değiştirdim sonunda fakat aracı sökerken bi yağ kaçağını gördük ondan dolayıda başımız beladaydı ama şükürler olsunki korktuğumuz başımıza gelmedi turbonın contasından geldiğini gördük ve olay bitti

aracın aştını yıkattım tertemiz oldu :)

bu hafta zincir değişimine ve devirdaim pompası ve angel yaptırıyorum nasip olursa :)

kullanım özeti ise:

1. aracın yokuş derdi kalmadı
2. aracın vites değişimlerinde olan ivmelenme kaybı kalktı
3. artık ses diye bişey yok
4. kronik olan geri vites ve vites zorlukları kalmadı
5. son süratlarım değişti yani arttı

bugün çatalcaya gidip sınırları zorlucam

Şu usta milleti varya aslında ne kadarda değerli insanlar oysa kimse kıymetlerini bilmiyor bir düşünün onlar olmasa ne yapardık ?

mustafacım,
hayırlı olsun,
görüşemedik o günden sonra,
naptın durumlar nasıl, sorun yok gibi inşallah,
benim direksiyon takırtısı hala devam...
turbodan geliyomuş demek kaçak, sevindim valla,
benim arabada göstergedeki o sarı anahtar olan ışık yanmaya başladı ya, ismail ustada tech2 varmıdır gitsem görebilirmi arızayı acaba?
gaza basınca ki olan o ses benim çok tuafıma gitmeye başladı, sanki hava çekiyor içine gibi ya, anlamadım gitti ya..

arkadaşlar selam,
benim arabadan olanlara soruyorum,
1.3 cdti corsa yani,
gaza basınca motordan sanki hava emiyormuş gibi yada üflüyormuş gibi nefes gibi bi ses gelmeye başladı, gaza yüklenince oluyor ama normalde yok, gaza bastıkça artıyor tabi, turbodan olabilirmi sizce, yada sizin arabalardada böyle bi ses geliyomu,
volant sesini kestik ya değişik sesler kulağa gelmeye başladı artık, belkide normaldirde önceden benmi duymuyordum diorum :))

Geri