combo, corsa c kronik volant çözümü

baymustang

Organizasyon Sorumlusu
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
konus tabi senin nekadar komik oldunu gorsun herkes

olayi madem kisisellestiriyoruz. agzindan cikan cumleler sunlar odakta gercekte bursada masterchlerin var sen onlarla muhattabsin noldu bu nu unuttun

benim hani mesajimda adres vardi ey mustafa dusunmeden yazma once dusun sonra ispatla.

sen olayin hala farkinda degilsin burda sana cevap yazmamla ne ben kazanirim nede servisler sen nasil ikizlsin orjinal demesine taktin kafayi bende sebin patlicak olayina taktim sen istedigin kadar yaz kimin ne oldu belli kimin neler yapabilecegi belli

unutma bu yazdiklarini :)

suan atakoy opeldeyim beklerim

ever odakta ve bursada fikir alışverişi yaptığımız mastertechler var. o muhabbeti çok rahat yapabiliyorum. unutma bilgi alışverişi yaptık ok?

senin burda bir kaç kişiye adres verdiğini yönetimde bende biliyorum. hatta özelliklede adres verdiğinide hatta volan yapmak isteyen birinede özel mesaj atıyorum diye yazdığınıda. beni yalancı yere çıkartma gibi pozisyona çıkma istersen. evet patlıcak ama şimdi zamanı değilmiş demekki! ozaman o lafımada bişey bulamazsın. neyse ya sen ne konuşuyorsan konuş neden tiye alıyorum ki. ben burda paylaşmışım seninle şimdi sumu yarıştırıcam.

ama bunu unutmaki eğer herhangi bir yerde buluşma olurda karşı karşıya gelirsek herkesin önünde konuşurum yüzleşirim ozaman herkeste şahit olur. daha önceki gibi...

DEMİREL71

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaww mustafa yazmıyacaktım ama gene şeytan dürttü:)
tamam o bahsettiğin hayrettin ustayı ben kendim buldum, onunda internette bir sitesi var doğal olarak iyi bir usta sandım gittim, tanımam etmem, kimsede ne tavsiye etti ne önerdi tamamen kendim ettim kendim buldum...

amaaaaaaaaa
peki senin beni yönlendirdiğin ustaya neden hiç değinmiyorsun, arabama neler yaptıklarını sende biliyorsun tek tek yazmayım buraya, arabamın bir hafta yatırıp bir halt etmeden geri verdiklerini, içinden çıkamayınca "bunlar böyle" diye komik bi savunma yaptığını çok iyi biliyorsun, hadi tamam hayrettini kendim buldum e senin ustaya ne demeli...
eğri oturalım doğru konuşalımmm...

bak burda bunları yazıyoruz diye sakın kimse kimseye kızıp darılmasın,
böyle şeyleri paylaşmalıyızki herkezin canı yanmasın, boş yere parası gitmesin,senin bildiğini öbürü bilmez, öbürünün bildiğini ben anlamam bu işler böledir, ha nedir böyle böyle herkez bilgilenir..

ben zaten bugüne kadar adam gibi bir ustaya denk gelemedimki, bunu sende biliyorsun sana defalarca söyledim, hayrettinmiş, oktaymış vs. daldan dala konuyoruz işte elbet adam gibi ustaya denk gelirim birgün ne deyimki, bunda benim ne kabahatim varki, adama gidiyorum usta diye derdimi anlatıyorum paramı veriyorum ama sonra bakıyorsun hiç bi halt edilmeden geri alıyorum arabamı noluyo bi dahada gitmiyorum oraya başka usta arıyorum buluyorum gene aynı şeyler oluyor, benim hikayemde böyle ne yazıkki..
tekrar söylüyorummmm...

USTA VARRRR, USTA VAAARRRRRRRRR ...............

recep76

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
recep76.blogspot.com
Şuan bunu okuyan tüm yöneticilere rica ediyorum.

Tüm mesajlarım incelesin tüm özel mesajlarım incelsin.

Ben kimseyi hiç bir yere yönlendirmedim. Hakkımda tek bir olumsuzluk bulursa üyeliğim iptal edilsin. Eğer yoksa ve forumda sorumlu olan kişi ''baymustang'' hakkımda yönlendirme iddalarını yönetiminde bildiğini idda etmekte.

madem yönetim biliyorum bu konuda neden uyarı almadım.

Lütfen açıkmasın. Amma mustafa eğer öyle birşey yoksa burada herkesin okuduğu yerde özür dilersin kardşeim.

recep76

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
recep76.blogspot.com
VE
@DEMİREL71 Halim abi

Beni tanırmısın?
Benimle daha önce hiç konuştun mu?
Ben seni tanımam hiçte görmedim bilmiyorum kim olduğunu. Fakat aynı volan'dan bahsettiğimiz için Mustafa beni üçüz ve senide sanırım dördüz olarak ilan edecek.

:D

Fakat musfata ikimizide tanır yakından görmüştür benimle oturmuş konuşmuştur. Kendisini Opelim.net dışında severim sayarım.

DEMİREL71

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaw recep kardeşim,
öncelikle şunu belirteyim, vallahide billahide seni tanımıyorum, görmedim vede konuşmadım, burda yazılarını okuyorum sadece bu kadar biliyorum seni,

mustafayı dersen, onu tanıyorum, konuşuyorum ve tabiki onu bende sewiyorum:)

ikizleri dersen, ilk başlarda onlarla sert yazışmalarım bile oldu, dedim kim bu adamlar bi gidip göreyim dedim, yazın bir kere gittim dükkanlarına tanıştım , çok sıcak karşıladılar gerçekten, oturduk sohpet ettik çay içtik biraz dedikodu yaptık:)
sadece bukadar yani ikizleri de bir kere görmüşlüğüm var...

şurda güzel güzel yazışıp duruyoruz günlerdir,

bu konunun başlığı benim üzerime kurulu olduğu için ve başlıkta belirtilen volan işleminden şu an sıkıntı sorun yaşadığım için gidip başka bir konu açacağıma gene aynı konudan sıkıntımı dile getireyim paylaşayım dedim,

mustafayı kesinlikle kötülemek gibi falan bi gayem yok, kimse bunu yanlış anlamasın, kardeşimdir mustafa, amaaaaaaaaaaaaaa.....
gittiğim usta ve takılan izmir volanı hakkında aynı şeyi düşünmüyorum...

bütün yazdıklarımın özünde bu var kimse başka şeyler düşünmesin...

baymustang

Organizasyon Sorumlusu
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
siz benim sıkıntımı anlamak istemiyorsunuz hala,

size çok güzel bi açıklama yaptım benim kimse ile bi sıkıntım yok zaten burda kimseye bunu tak diyede diretmedim zaten sadece bekleyin deniyorum demişim.

ama sen recep her konuşmanda hedefte ikizler ve ben varım aynı şekilde halim abide.

halim abi özelliklede yazında mustafanın getirttiği volan demen orda zaten ipi kopardı.
2 kişi beni aradı ciddi ciddi. biri zonguldaktan biride ankaradan :)

gülüyorum çünkü zonguldaktaki bana diyorki bi siteden girdik yorumlarını gördük opelgmden gittik sabit volan aldık bu ürünler sana aitmiş bu sebeplede biz bunu iade etmek istiyoruz diyo. oysa önceki yazılarımı okusa zaten benim olmadığı anlar anladıda zaten.

iikinci kişi ize ankaradan adam bana gelmiş diyorki biz senin sayende sabit volanı duyduk ama senin açtığın konuda güvendik aldık meğersem bizim üzerimde yönlendirmeden para kazanmışın dedi.

şimdi böyle birşey başınıza gelse ne yaparsınız?

ben tekrardan söylüyorum benim ikizler ile aramda bişey yok ama bu muhabbet nedense hep onlara gidiyor kulakları çınlıyor. biz kendileriyle bir iddada bulunduk ve konuşmalarımızın hepside bu konunun altında oldu zaten. ben bişeyler sordum gerçekleri sordum karşılığındada sen git tişört sat dedi. bu sebeple de dosya kapandı zaten. ama siz devamlı sen patlıcak dedinde patlamadı ama senin taktırdıklarında hep sorun olduda bak bunda olmadı diyorsunuz lütfen yazdıklarınızın karşığında kendinizi benim yerime koyun ona göre konuşun.

burda ben bi paylaşım yapmışım evet doğru ama halim abi kimse birbirni tutmuyor evet yaşadıklarında haklı olduğun için zaten sana yüzüne karşı klavye başında bile değil gelip dedim ustada problem olduğunu. madem benim aram çok iyi yada bi işim olsa idi onlarla bi cumartesi günü parçaları değiştircez diye kafayı yemezdik hatırladın mı bilmiyorum ama.

yani ben şeffafım evet ustalar her zaman iyi değil. ama ben bi harun ustamı hiç bir yere değişmem bunu sana söylemişimdir devamlı. ismail ustada aynı şekilde ama oktay ustanın arkasında duramam çünkü haklısın. ama sende biliyorsun ki ismail ustada bi sıkıntı yoktu.

işin bi diğer kısmıda şu ben adamdan memnun kalmışım ve yönlendirmişim ve farkındaysan çok uygun fiyatlara çoğu zaman iş yaptırdık. hatta tech gibi işlerede para almıyorlar. yada genellikle yaşanan şunlar gibi abi tanıdığım usta var çok iyi fiyatlarda yardımcı oluyor diye. tak kapıya gidersin 20 liralık mevzu sana 100 lira olur.

ama sana ismail usta bi fiyat verdiğinde şaşırdın hatırlarsan. bu sebeple herkes bir değil. ben niye ustaları alayını karşıma aldım sence?

okadar usta tanıdımki hala güvenemiyorum neden mi?
-aracın bozuldu gittin aracı ustanın servisine çektirdin. hooooppp 20 liralık mevzu 50 lira. nihat abinin başına geldiği gibi bi kasnak 60 ama 120 oldu.
-bi arkadaşım volan değiştirdi başka bi yerde anadaolu yakasında. bilye dağıldı oysa ustanın hatasıydı yayından kendi kırdı tak bilye kime kaçtı araç sahibine zaten bozuldu zamanı gelmiş.
-en basiti benim yaşadığım olay hatta videosunu paylaştım 5-6 forum sitesinde;
ne değiştirdimde ne oldu diyede açıkladım.
ustaların cevaplar;
-kensin enjektörden daha önceden başımıza gelmişti. volandan olması imkansız al hatta sana volanın özellikleri imkansız volandan olması yüzde yüz enjektör
-yaaa kardeşim bu arabalarda hep böyle demimetreyi değiştir düzelir salla diğer ustaları anladıkları yok zaten bişeyden.
-yetkili servislerden bikaçı hatta recep mastertech opelin profları mustafa bey böyle bi durumu biz yaşamadık hiç ama sizler volan değiştirdik diyorsunuz ama şüphe ediyoruz ama böyle bir devir çok zor olması gerek çünkü böyle bişey görmedik. isterseniz bırakın aracınızı 250 liaya a-zye bi araştıralım. diğeri ise yazılım kaynaklanbilir dedi. hatta yazılımı bile sıfırladım.
-başka ustalar dirak özetlemek gerekirse. turbo, müşürler, sensörler, filitreler, akü bile diyen oldu eee ben ne diyeyim şimdi. gittim volanı değiştirdim düzeldi. ozaman bizde kaynaklanan bi sorun olmadığınıda söyledim ve iyi araştırın para harcamayın dedim ok?

corsafacan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tüm konuyu 24 sayfayı bastan sona okudum, tartısan hıc kımseyı tanımam etmem.

Ancak mustafa(baymustang) arkadasa hak vermemek elde degıl, adam beklemek lazım yazmıs, snra ben taktırdım suanda cok ıyı ama bekleyın demıs, snra bıdaha kesınlıkle bekleyın hersey netlesınce taktırın demıs, snra bakın bekleyım dıyorum demıs =).

ilk sayfalardan snra hemen araştırmaya başladım sabit volanı kim yapar diye, sonra bir iki sayfa sonra adamın bekleyin dediğini gördüm ve erteledim, 2 gündür her post u okudum ve mustafa sayesınde sonuca vardım.

en son da taktırmayın kardesım elınızde patlar ben 5 tane taktırdım demıs=).

ıkızler dedıgınız servıs ben cıkma volan dan yapmıyorum kardesım sıfır orjınal volanı modıfıye edıyorum DEMEMİŞ. sadece konuyu değiştirmiş.

Sonuç olarak orjinalden şaşmamak lazım.

baymustang

Organizasyon Sorumlusu
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tüm konuyu 24 sayfayı bastan sona okudum, tartısan hıc kımseyı tanımam etmem.

Ancak mustafa(baymustang) arkadasa hak vermemek elde degıl, adam beklemek lazım yazmıs, snra ben taktırdım suanda cok ıyı ama bekleyın demıs, snra bıdaha kesınlıkle bekleyın hersey netlesınce taktırın demıs, snra bakın bekleyım dıyorum demıs =).

ilk sayfalardan snra hemen araştırmaya başladım sabit volanı kim yapar diye, sonra bir iki sayfa sonra adamın bekleyin dediğini gördüm ve erteledim, 2 gündür her post u okudum ve mustafa sayesınde sonuca vardım.

en son da taktırmayın kardesım elınızde patlar ben 5 tane taktırdım demıs=).

ıkızler dedıgınız servıs ben cıkma volan dan yapmıyorum kardesım sıfır orjınal volanı modıfıye edıyorum DEMEMİŞ. sadece konuyu değiştirmiş.

Sonuç olarak orjinalden şaşmamak lazım.

saolasın ustadım yani öyle bir an geldiki beni arayan oldu bu volandı sen yapmışsın diye zaten kızgınlığım buydu. fakat
yazdığın yazıyı (kırmızı olarak işaretledim) tam olarak anlayamadım.

corsafacan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sen bu adamlar cıkma volanı modıfıye edıyor demıssın, kendısıne de sormussun cıkma alıp modıfıyemı edıyorsunuz dıye, ama buna cevap vermemısler, benım anladıgım da, gercekten bu servısın cıkma volan alıp modıfıye ettıgı =)