Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
slm garaj...nasıl bakalım keyifler, herkese hayırlı işler...

Murat abicim resim ekledim...sayfa no:499, msj no:9968 :);)

img5262c.jpg

img5303lh.jpg

img5329l.jpg

img5343.jpg

img5350tk.jpg

img5354t.jpg

img5376d.jpg

img5378x.jpg

Yılmaz hoşgeldin özledik paylaşımlarını sıklıkla gel abim.

albüm çalışması için fotoları yeniden toparlar eklerim yılmaz.

Yılmaz hoşgeldin özledik paylaşımlarını sıklıkla gel abim.

albüm çalışması için fotoları yeniden toparlar eklerim yılmaz.

nihat abi bu ara işlerden dolayı şu video olayına el atamadım kızmayın bana :D ayrıca nasıl yapıcam onuda tam bilmiyorum

bide dün astracılar kendilerine logo yapmış üstünde ufak oynamalar yaptım güzel oldu kendimizede bi logo yapsak hiç fena olmaz galiba tabi yönetimdende izin isteriz bastırmak için :)

yasin logoyu eklesende görsek foto eklemek yasak değilya görelim irdeleyelim şimdi pençesi falan olsun der kedicik:)

nihat abi bu ara işlerden dolayı şu video olayına el atamadım kızmayın bana :D ayrıca nasıl yapıcam onuda tam bilmiyorum

bide dün astracılar kendilerine logo yapmış üstünde ufak oynamalar yaptım güzel oldu kendimizede bi logo yapsak hiç fena olmaz galiba tabi yönetimdende izin isteriz bastırmak için :)
selamın aleyküm arkadaşlar.
evet Yasin güzel bir fikir.tasarımlarını bekliyorum.

Günaydın arkadaşlar..

Aminnn inşallah .. Allah razı olsun Candan :)

Sabah saat 07:15 de evden çıktık ve başladı koşuşturma :D Bundan sonra artık okul servisleri onlar için koşturucak :)
Yüce Allah(cc) bizlere ve özellikle başta Osman kardeşimiz olmak üzere tüm öğretmenlerimize sabır ve kolaylık versin...

Allah razı olsun Niyazi abi.

osman görev yerine geldin sanırım yeni öğretim yılı hayırlı olsun sen gibi bende okulda çalışıyorum sabah ilk açılışı yaptık artık koşturmaca başladı tüm öğretmenlere kolaylık diliyorum.

Geri