Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Pazartesi günü herkesi bilgilendiricem abi. İsteyen arkadaşlar olursa da bir liste çıkartırız. Sadece kolçağın üstünün döşemesini yaptırıp size kargo ile gönderirim. Sizde orada herhangi bir döşemecide montajı yaptırırsınız.

Ama eğer bulunduğunuz şehirde almak ve yaptırmak istiyorsanız aksesuarcılara gitmek yerine. Bu VIP tarzda döşeme yada araç yapanlara gitmeniz daha doğru bir seçim olur.

Evet haklısın
Aksesuarcılardakiler çok kaba duruyor
İstediğin gibi yaptırmak daha mantıklı
Seninkini bir görelim hele
Kararı sonra verelim

kucuk_kolcak1%5B2%5DA.jpg

kolcak-02.jpg

Benim taktıracağım kolçak aynen bu abi. Dışı sizin aracınızdaki döşemeye göre kaplanıyor. Daha sonra sürücü koltuğuna montajı yapılıyor.

Güzelmiş
Benim de istediğim bu tarzdı zaten
Hadi hayırlısı olsun
Bir de takılı olarak görürüz

Beyler biraz aceleye geldi. Babam bir yere gidicekti arabayla acele hafif karanlıkta aldım resimleri.

crazyphoto605ep1.jpg

crazyphoto606qj5.jpg

crazyphoto607gu5.jpg

İlk izlenimlerim şunu söyleyebilirim. Bembeyaz bir ışık yok hatta beyaz tonu çok fazla yok. Işık sarının çok açık bir tonu gibi ama aydınlatma istiyorsanız 10 numara. Tavsiye ederim orjinal ampullerden daha çok aydınlatma sağlıyor. Neyse uygun bir zamanda daha iyi bir inceleme yapacağım.

Samet;

Valla sametcim kullanıp görücez. Sonuçta beklentilerim bu tarzdaydı. Ben pek öle xenonlar beyaz farlar gibi şeyleri istemiyordum. Bir süre kullanıp sonucu görücez.

Geri