Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
hayırlıı cumalarr garajj nasilsiinizz nasil gidiyorr. islerr gucelerr .. keyifler nasil comboloaronız nasil..

hoşgeldiniz garaj daha sıklıkla ziyaretlerinizi bekliyor paylaşımlar arttıkça keyifli oluyor garaj:cool:

bu arada benim royal yağmur dinmesini bekliyor çamur içinde:hıh:

hoşgeldiniz garaj daha sıklıkla ziyaretlerinizi bekliyor paylaşımlar arttıkça keyifli oluyor garaj:cool:

bu arada benim royal yağmur dinmesini bekliyor çamur içinde:hıh:

senınkii ne bekliyor bilmiyorum ama benım kuzu.. benıı bekliyor bu gun onun d. gunu gecen sene bu gun alındı bu gun1. yas gunu dun de arac tam 40.000 i boldurdu ..

simdii gidipp pasta kesip eglenecegiz onu bunu bosverin egemen kardesınıze 1 subatta ne pasta kestınız ne hediye aldınız ....

pekii bu kuzuyaa ne hediye alacaksınız

senin arabayı yarışmaya almamak ne demek.gerçekten almadılarsa gereği neyse yapalım.boykot,sabotaj.aklına ne gelirse

senin arabayı yarışmaya almamak ne demek.gerçekten almadılarsa gereği neyse yapalım.boykot,sabotaj.aklına ne gelirse

yarısmaa nın girisi yoneticiye 1 ile 10 u araısnda mesaj atmakmıss ben onu ogrendım ama daha yenii..

benım uyeligim 1. bucuk aylık daha ben bilmiyordumm hatta ocak ayı yarısmasına da yazmıstım subata girmek istiyorum die ki sebebim

benım d. gunum de
arabamın d. gununu dee subatta oldugu icin ama ne yapalım kısmet degilmis.

yarışma konusunu bilmiyorum ama kasıtlı bir durum varsa ayıp yapmışlar.

valla ben kendime bile doğum günü yapmadım ama royale bakış açım aşık olduğum kadınlardan daha sıcak.

17 ocağı mıh gibi aklımda tutuyorum 2010 17 ocağında sonbahar tadında bu şehrin sokak lambaları altında akşam üstüne kadar sevip okşıyacam royalimi:)

yarışma konusunu bilmiyorum ama kasıtlı bir durum varsa ayıp yapmışlar.

valla ben kendime bile doğum günü yapmadım ama royale bakış açım aşık olduğum kadınlardan daha sıcak.

17 ocağı mıh gibi aklımda tutuyorum 2010 17 ocağında sonbahar tadında bu şehrin sokak lambaları altında akşam üstüne kadar sevip okşıyacam royalimi:)

allah kaza belaa vee CEZA vermesin abciim..

bizimki bu gun 1 yasını doldıguryorr

gecen sene babam d. gunumde almıstı bana 1. subatta
inatla metro mavisi rengini isteyince ve 1.7. olsun deyince

13 gun beklemek zorunda kaldık :D.. ama olsun ikimiz dee subat d. ogumlu ikimiz dee kovayızz

Geri