Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
hoşbuldukkk Nihat bey teşekkürler..birkaç aydır giremedim foruma .. garajda olmak güzelll ;)

Sağol murat abi hoşbulduk.. Abi bir ara mesaj lar için uyarı maili gelmedi bana garaj boş sandım ama girince gördümkü baya kalabalık olmuşsuz çok güzelll :)

hayırlı cumalar garaj...garajın ilk günlerinde sohbetlere katılıyordum ama son zamanlarda biraz koptum... pc ye kardeşim el koymuştu...ama sonunda ona bi laptop alıp pc mi kurtardım elinden..;) artık dah sık takipteyim...

tüm sayfayı baştan sona okuyan birisi olarak evet yazılarınızı okumuştum hatta evlilik davetiyeniz falan o zamanlardan kalan yazılarınızda aklımda..

tekrar hoşgeldiniz yeni laptobunuzla aramızdan hiç ayrılmayın bol paylaşımlarda görüşmek üzere tekrar hoşgeldiniz.

hayırlı cumalar garaj...garajın ilk günlerinde sohbetlere katılıyordum ama son zamanlarda biraz koptum... pc ye kardeşim el koymuştu...ama sonunda ona bi laptop alıp pc mi kurtardım elinden..;) artık dah sık takipteyim...
Sevgili Yılmaz;
Her zaman bekleriz garaja
Artık COMBO'cular çığ gibi büyüyoruz
Araçlarımızla ilgili her şeyi paylaşıyoruz
Sevgilerle

murat abi yarın nihat bey'i yanına gidecekmisiniz? aman abi leblebinin başına bir iş gelmesin.:D

Kısmet olursa gideceğim
Biletleri alacağım
Leblebileri de alacağım ama
Pazartesi gününe kadar Leblebiler kalır mı bilemiyorum

abi leblebilere karşılık 1kg fıstıklı baklava.kaç gündür bekliyorum leblebi leblebi diye çocuklar evde aç perişan sayıklayıp duruyoruz.

Geri