Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Sizin orada sadece Çiğ Köfteci yok..
Bir gün gel de bizim buraya bir Çiğ Köfte yiyelim

Akadaşlar otokoç u aradım mecidiyeköy.yeni connect in kataloğunu istedim geecek dediler araç ellerinde varmış.110hb glx 31,500 tl. full paket. 32,400 tl.kredisiz nakit alırsak 32 falan olur dedi.nasıl fiyatlar yüksekmi?

günaydın garaj sakinleri, hayırlı işler...günaydın diyorum çünki ben anca kalktım ve birazdan yine yatarım...:D malesef bu hafta gece çalışıyorum...:(

arkadaşlar direksiyonu sağa sola çevirirken arada lak luk sesleri geliyor, ayrıca araç ilk hareket anında da bu ses geliyor neden yapıyor olabilir?

benzer sesler bende de geliyordu özellikle hız kesici kasiskerden geçerken ve parke yolda, servise bakıma gittiğimde listeye bu şikayetimi de yazmıştım, ki bu aracı aldığım ilk sene oldu, rot başları gevşemiş dediler komple ön takımı elden geçirip yağlamışlar uzun süre sorun çıkmamıştı, gerçi opel narin araba oladuğu için 1yıla kalmadan özellikle türkiye yol şartlarında yine benzer sesler duymamak elde değil zaten...

ama sizde eyer normal yolda dahi sürekli bir lıkırtı varsa bu büyük ihtimalle direksiyon kutusundandır, çünkü daha önceki konularda da bahsettim, 2005 2006 modellerde direksiyon kutusu problemi kronik bir sorunmuş, bu durumu GM opel kabul etmiş ancak ne hikmetse araçları geri çağırıp durumu düzeltmek yerine sadece garanti kapsamında iken servise başvuranların direksiyon kutularını yenisi ile değiştirmiş...

umarım büyük bi arızanız yoktur...

Geri