Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
akşama tiyatro var çekim yapacam buralarda kaldım sinanım burnuma ağır bir yenilgi kokusu geliyor umarım yanılırım defans sos veriyor abi sizin.

1-1 ßitti mac hakem son dakikalardaki ümitin golunu saymadı çok fena oldum cıldırdım.!:( Olsun ßüyük avantaj elde ettik ama emrnin kırmızı görmesi kötüydü.!:S nondaya ayrı ßi ayar oldum.! En iyisi hasan şaşın oyuna dahil olmasıydı :D kewell resmen defansta oynadı :( Yazık.! ßir an ince sakatlarımızın iyileşmesini istiyoruz.!
Haftaya Gömücez İnşallah Samiyene Onları.! Cim ßom ßom.! Nihat Aßi KAdıköyde Görüşürz İnşallah.!:D Allahın İzniyle Emin Adımlarla ilerliyoruz.!

valla umarim pazarr gununee kadar hiccc birii iyilesmez...umarim hatta ii olanlar daa sakatlanirr ne dieyyimm baska turluu sizi yenmemizz zorr

ama ondan sonraa mac sonrasii butun takimm dimdikk olsunn hamguru burada 5 leyin de yollayin

herkese hayırlı sabahlar , hayırlı cumalar arkadaşlarrrrr

güzel bir cd-mp3-radio ama Can'ında söylediği gibi renk uyması gerekir alıp takmak için.. Yoksa çirkin durur..

yoksa arkadaşla konuştum zaten bakalım bugün denicem gidip renk uyumuda hoşuma gidip tam çalışırsa almayı düşünüyorum...

Geri