Corsa 1.6 OPC mi (192 hp) yoksa Astra 1.6 GTC Turbo mu (180 hp)

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan safak
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Corsa 1.6 OPC mi (192 hp) yoksa Astra 1.6 GTC Turbo mu (180 hp)

• Kullanılan toplam oy
    52
  • Anket kapatılmış .
super otomobil mi opc gtc mi yanlışın var her iki arabayada defalarca bindim bana zevk vermedi 1.6 192 veya 180 hp bu vtec gibi bir şey uzun yola çıktığında herşey belli oluyor neyin super arabası arkadaşlar o kadar da değil lütfen araba güven vermiyor o hp güclerinde 2000 motor bir arabayla kıyaslamalara giriyorsunuz bence girmeyin arkadaşlar arkadaşımızın dediği gibi sürat yaparken arabanın yere bastığından emin olmalıyım mesela mercedec bmw gibi super arabalarla karıştırmayın

super otomobil çok kullandım ama bu araçlar değil super otomobil lütfen o küçücük araçla arkadaşın dediği gibi yere bastığından emin olmalıyım ve uzun yolda 1.6 araç 192 ya da 180 hp olması önemli değil vtec te 160 hp ne alakası var ama hem uzunda
hem kısa da yanıma bile yaklaşması sözkonusu değil super oto mercedec bmw gibi araçlar bir calibra 4*4 turbo dersen ok.

uzun yolda 1.6 araç 192 ya da 180 hp olması önemli değil vtec te 160 hp ne alakası var ama hem uzunda
hem kısa da yanıma bile yaklaşması sözkonusu deği

pardon ? vtec diye 1.4 ve 1.6 larlarmı yürüdün yoksa yeni kasa vtec'lerlemi?

uzun ve kısa derken? :)

1.6 motor 192 hp fazla o motor 2.0 olmalıydı ben ikisini de kullandım ama ikisininde performansını beğenmedim uzun yolda insignia içinde aynı durum sözkonusu gücü hissedemiyorsunuz ben olsam ikisini de almazdım

Cok merak ettim neyini begenmemissin...:D

Hangi arabaya gore gitmedigini dusunuyorsun...:confused:

bizim bildiğimiz 160 hp lik vtecler oyun mu oynuycaz 1.4 ya da 1.6 lıyla kalkış ya da rolling

söylemek istedğim o araç 2000 motor olsaydı kasa biraz daha en az astra opc kadar olmalıydı araç ta modifiye yoksa 240 hp lik astra opc ile yürüyorsa ki 240 hp lik olanına binmedim yazık astra opc ye derim

söylemek istedğim o araç 2000 motor olsaydı kasa biraz daha en az astra opc kadar olmalıydı araç ta modifiye yoksa 240 hp lik astra opc ile yürüyorsa ki 240 hp lik olanına binmedim yazık astra opc ye derim

Oyleyse...
Astra OPC (240hp) ye yazik
Mazda 3 mps (260hp) ye yazik
Ford ST (225hp) ye yazik.
fn2 typeR a yazik :D e ne kaldi geriye ?????:):)
clio RS (197) pug 207 RC yi yazmaya bile gerek yok...
Mini ile denemedim..

Son düzenleme:
bence haklısın demek ki yeterince iyi değiller bu araçlar arkadaşımda beya opc var kullandım o zaman 240 hp lik araçlara gerçekten yazık yol tutuş fren motor

Geri