CORSA B ve C20LET

palamut

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.erzincantuningsofrasi.net
araç parçalama işi.
adam başkasıyla anlaşıp takmış bu şekilde. bana dedi aynı fiyatı verirsen sökerim hemen motoru, paramı alamadım dedi. Bakalım ayrıntıları görüşeceğiz.

motora fatura verebilecekmi?
sonuçta kaldırılmıyacak bi haciz olsa arabayı yaptırıp satmak çok daha karlı haciz varsa motor bloğuna fatura veremez. dikkatli ol derim

cengoo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Önce fatura - sonra para. yoksa yapmam işi.
Aracın işleri yapılacak, fatura kesilecek, para verilecek. Buradan sizlere danışmadan adamla anlaşmak istemedim. Burada söylediklerinizin ışığında adamla önce iş ve fatura sonra para şeklinde anlaşacağım. Yorumda bulunan herkese teşekkür ederim.

Bu arada, Calibra'nın alt takım ve fren sistemini bu araca uydurabilir miyiz?

palamut

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Önce fatura - sonra para. yoksa yapmam işi.
Aracın işleri yapılacak, fatura kesilecek, para verilecek. Buradan sizlere danışmadan adamla anlaşmak istemedim. Burada söylediklerinizin ışığında adamla önce iş ve fatura sonra para şeklinde anlaşacağım. Yorumda bulunan herkese teşekkür ederim.

Bu arada, Calibra'nın alt takım ve fren sistemini bu araca uydurabilir miyiz?

umarım bir aksilik çıkmaz ve başarılı bir uygulama olur.

calibranın alt takımını uydurman çok emek vererek de olsa mümkün ama aracın orjinal geometrisi iyice değişeceği için hiçbi zaman calibranın orjinal yürüyeni gibi olmaz ve şasede yer değişimi ve montaj değişimi yaptığın tabla fişekler hem çok zamanını çalıp hemde hata affetmeyecek bi uygulama. birde ne şekilde olursa olsun orjinal yürüyen muhtemelen daha iyi olacaktır. hemde o şekilde yaparsan akislerde falan çok sorun yaşamazsın

turkpilot

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arabanın üstünde haciz...vs bisürü sorun var, üstüne üstlük aracın parçalarını satan kişi aracın ruhsat sahibi değil... yarın bigün ruhsat sahibi biyerden çıkıp polisle gelip benim arabamın parçalarını siz almışsınız diye iki şahitle gelirse, hüküm bile giymek var sonunda... pis işler ben olsam girmem (aynı mesaj banada geldi, girmem bu işe şahsen)

cengoo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arabanın üstünde haciz...vs bisürü sorun var, üstüne üstlük aracın parçalarını satan kişi aracın ruhsat sahibi değil... yarın bigün ruhsat sahibi biyerden çıkıp polisle gelip benim arabamın parçalarını siz almışsınız diye iki şahitle gelirse, hüküm bile giymek var sonunda... pis işler ben olsam girmem (aynı mesaj banada geldi, girmem bu işe şahsen)

evet dogru. ben fatura diye tutturunca yan çizdi. iki gundur ses yok.

palamut

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş

ahahah abi sende güven oto gibi olmuşsun nerde patlak opel varsa tespit :D

ermaneray

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
cenk şu letin numarasını verde bende bir alo yapayım :)