corsa c koldayama?

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben foto koymak isterdim ama foto çekcek aletim yok..ya bide şeyi diyim elfrenini biraz gölgeliyo ama 1 gün içinde alışırsın o duruma yani kesinlikle sorun olmuyo..yani şöle diyim el frenine bakmadan çok rahat indirip kaldırabiliyosun,heee eğer ben paso yanlıyorum elim 2 kere vitese gidiyosa bi kere elfrenine gidiyo falan diyosanız yaptırmayın tabi..ben efendi kullananlara hitap ediyorum şuan:D benim taktırdığım koldayama corsa c piyasadayken opel.com.tr de yedekparça kısmında vardı orjinal yani 150 liraya takıldı dediğim gibi..ama alışkanlık yapar koldayamasız arabada rahat edemezsiniz onuda söleyim, bu 10 kişi toplanma olayınada hasta oldum takdir ediyorum sizi arkadaşlar bence opel odağı falan arayın fiyat alın sonra biri gitsin bi telefonla 9 kişi daha toplıycam desin ona göre yeni bi fiyat alsın:D ben belki 7 aralık cuma günü opel Mar a gidicem,eğer gidersem sizin için fiyat alırım..filo indiriminide sorarım:D

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hemde toptan alımlardaki fiyatlar için arayınız diyor bence 10 civarı adete indirimde alabiliriz hatta buluşup gidip taktırabiliriz.hemde ufak çaplı bi corsa organizasyonu olur =)

corsAlp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar gedizlerde orjinal ürün 260 ytl(not gedizlerde çalışmış arkadaş piyasadaki en kullanışlısı diyor)
3-4 kişi taktıracaz deyince %15 indirim yaptı 220(kdv dahil işçilik hariç)
ama yine yüksek geldi
başka nerden bulabiliriz acaba?
Not: yurtdışından 50 euroya ithal ediyorlarmış:)

ergunonal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
serviste gordum ne kadardır fiyatı bilmiyorum ama arkadaki bardaklıkla beraber değişiyordu el frenini falanda engellemiyordur bence

hak81

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
orjinali 270 ytl sordurdum.bence çok pahalı.birde şöyle gayet uygun birşey buldum.bence fiyatıda tipide gayet uygun.
http://online.modacarstore.com/products/product.php?productid=11130&cat=0&page=1
yukarı aşağı hareket özelliğide var o yuzden el freni rahat olacaktır..

ben biraz önce gittim bana yakın bu modacar, aldım baktım araca koydum ama olmuyor tam olarak oturmuyor üsten vidalama imkanın yok alttanda ancak 2 en fazla 3 vida atabilirsin oda tutmaz sağlıklı olmaz iki gün sonra elinde kalır, görünüş ve boyut olarak corsa ya çok uygun ve duruşuda güzel fakat tam olarak monte edilemiyor..

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben biraz önce gittim bana yakın bu modacar, aldım baktım araca koydum ama olmuyor tam olarak oturmuyor üsten vidalama imkanın yok alttanda ancak 2 en fazla 3 vida atabilirsin oda tutmaz sağlıklı olmaz iki gün sonra elinde kalır, görünüş ve boyut olarak corsa ya çok uygun ve duruşuda güzel fakat tam olarak monte edilemiyor..

hadi ya uzuldum.aslında çok sade bişey işimizi görebilir sanmıştım =(

corsetti

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence orjinalinden şaşmayın arkadaşlar... kolçak dayanıklı bişey olması gerekiyor... bir ay sonra yerinden oynamaya başlayınca can sıkar...onun için en mantıklısı toplanıp orjinalinden almanız ;)

burock2000

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
http://img145.imagevenue.com/img.php?image=93707_CAM_1671_122_767lo.JPG

ben bunu kullanıyorum. 3 vida ile tutturdum. sallanır diyen gelsin baksın :) bence rahat. konsol ve vites aluminyum renkli kaplama oldugundan ve el freni de karbon desenli kenarları krom görünümlü oldugundan bu sırıtmadı çok. rahat ayrıca. emniyet kemeri yuvasını kesinlikle kapatmıyor. sadece el frenini rahatça çekemiyorsunuz. yan taraftan elinizi uzatıp sarılır gibi yapıyorsunuz çekmek için :) 25 liraya aldım.