corsa C mi ? C3 mü ?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan bazukaa
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Bahcesehir e cok yakınım zaten ama oralarda pek fazla 500 600m lık duz yol yok Esenkent olabılır ama orada guvenlık sorunu ile karsılasabiliriz ama sen yeterki iste gişelerden bahcesehire kadar her türlü kalkarız alabıldığıne dumduz yol geldiğinde bana muhakkak ulas noter'inde benden ;)

hort:)
ne oldu kapıştınızmı:)

dizellerin kalkışta turbo dewreye girene kadar benzinlilere göre hantallığı war yüksek tork bu açığı kapamaya yeter mi bilemem.dizeli kullanmaya alışmış biri uzun yolda awantajlı olabilir ama benzinli de 6500e kadar çıkan dewir çewirebilme kapasitesi war...sonuç bence kullanan yeterince iyi kalkabilirse benzinli derim....

kasaya göre uygun turbo dizel motorlu bir araç, kalkışta sanıldığından çok daha şaşırtıcı performans gösteriyor. Örneğin 1.9 dizel octavia...
astra da 1.3 cdti yerine 1.6 cdti diye bir motor olsaydı dediğim daha net anlaşılırdı.

ben bi türlü dizele alısamadım benzınlı fırlıyor kalkarken ama dızel ole degıl kalkarken corsa alır sankı :)

chip tuning yapılan dieseller yığılmıyor sanırım... ayrıca c3 ün kalkışı fena değil...

Geri