corsa C mi ? C3 mü ?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan bazukaa
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
bazukaa' Alıntı:
1.2 6500 devirde gaz kesiyo 1.3 dizel cok alt safalarda dizel vites deyistirirken 1.2 kaptırmıs devirini gidiyo olur;) Biraz mantıklı dusunun bu konuda diyosunuz ki dizelde manyak tork var 1.2 (benzinli) 80hp 1.3 dizel 70hp o manyak tork dediğiniz 10hp lık farkı kapatamazzzz ;)
arkadaşım corsa_c 1.2 twinport 80 beygir araca sahip biri olarak sana katılıyorum 10hp az değil yaniiii:rock

dewilking08' Alıntı:
dizellerin kalkışta turbo dewreye girene kadar benzinlilere göre hantallığı war yüksek tork bu açığı kapamaya yeter mi bilemem.dizeli kullanmaya alışmış biri uzun yolda awantajlı olabilir ama benzinli de 6500e kadar çıkan dewir çewirebilme kapasitesi war...sonuç bence kullanan yeterince iyi kalkabilirse benzinli derim....

+1 aynen katılıyorum

En iyisi kalkıp denemek lazım :)

kalkışta bir dizel benzinli kadar iyi olamaz ama 2, itesin ortalarına doğru 180 nm lik bir torkun artısnın büyük olacağına inanıyorum. bence 3, viteste kafa kafaya gelirler ve cdti alır gider. roll de ise direk cdti:good:

bazuka ben her yaz geliyorum istanbul bahçeşehire ararım seni çok müsait yol war oralarda ararım seni kapışırız noter huzurunda :D:D:D::D

kutluhan83' Alıntı:
bazuka ben her yaz geliyorum istanbul bahçeşehire ararım seni çok müsait yol war oralarda ararım seni kapışırız noter huzurunda :D:D:D::D
Bahcesehir e cok yakınım zaten ama oralarda pek fazla 500 600m lık duz yol yok Esenkent olabılır ama orada guvenlık sorunu ile karsılasabiliriz ama sen yeterki iste gişelerden bahcesehire kadar her türlü kalkarız alabıldığıne dumduz yol geldiğinde bana muhakkak ulas noter'inde benden ;)

mutlaka haber werin foruma böle bişi ayarladığınızda:)

Geri