CoRsA TEAM

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan falcon_78
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
lastikler hakkında ayrıntılı test adac tarafından ayrıntılı olarak yapılmış

1. Preis : Fiyat
2. ADAC Urteil : ADAC değerlendirmesi (genel not)
3. Trocken: Kuru zemin
4. Nass: Islak zemin
5. Schnee: Karlı zemin
6. Eis: Buzlu zemin
7. Geraeusch :Ses seviyesi
8. Kraftstoffverbrauch : Yakıt tüketimi
9. Verschleiss : Yıpranma

1 En iyi - 5 En kötü nottur

185/65/15 için : http://www.adac.de/infotestrat/tests/reife...rcePageId=31821

225/45/17 için : http://www.adac.de/infotestrat/tests/reife...rcePageId=31821

o zaman sana tavsiye 90 bin km civarındaki araçların ağır bakımları yapılmamış oluyor.

ben 3000 lira kaçırdım.

Şu an aracım 110000 binde 105000 binden sonra volan, baskı balata, diskler, marş motoru, şarj dinamo kasnağı, mazot pompası, akslar benim değiştirdiklerim daha aklıma gelmeyenlerde var.

Ayrıca 90 binlerdeki araçlar 2. lastiklerin bitmesine yakın bir km. alacağanız enjoy silverline cosmo araçlar 185 55 15 ebatı kullanıyor ve michelin continental gibi markalarda 185 55 15 ebatı 4 lastik 800-850 tl. tüm bu yazdıklarımı göz önünde tutun derim. ben şahsen 90 binde hiç bir ağır bakımı yapılmamış araba yerine 110-120 binde tüm ağır bakımları yapılmış masrafsız bir aracı tercih ederdim.

biligiler için çok sağol.
arabayı opelteam e götürdüm. sağolsun Ali usta vardı o baktı. motoru dinledi tech 2 ye bağladı. dediğine göre turbo ötmeye başlamış değişmesi lazım. araba marşı geç alıyor. marş dinamosuyla ilgili bir problem var. ayrıca volandan da ses gelmeye başlamış. birde baskı balata var.tahminen bunların bana masrafı 1000 tl yi geçer diye düşünyorum. artı işçilik.

ayrıca şüphelediğimiz üzere aracın sol ön kapısı ve çamurluk boyalı çıktı. sağolsun ona da Zafer ustaydı sanırım. (yanlışsam kusuruma bakmasın). boyasına da o baktı.

durum bundan ibaret. opel team ekibine çok teşekkür ederim.

şimdi yorumları bekliyorum. sizce ne yapmalı.

herkese slm.corsa grubuna bemnde katılıyım dedim.Sakarya' ya bu sene yeni geldim.tanıdık bir özel servis de bilmiyorum.Tavsiyesi olan varmı.Aracım 90 binde, dizel.

yavuz aracın turbosundan ses gliyormuş sana söylediğim gibi kapı boyalı çıkmış adam bu şekilde aracı sana 17 17.5 veriyorsa al yoksa yanaşma

bir de merak ettiğim bişey var adam (sahibi) bunları duyunca ne dedi

fiyat kırmaya pek gönüllü değil gibi. boya ona da süpriz oldu. diğerlerini de farketmemş zaten.

Geri