CoRsA TEAM

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan falcon_78
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
yani benim tahminim 19 der gibi
rahattı
ne yapalım yani gibisinden

biligiler için çok sağol.
arabayı opelteam e götürdüm. sağolsun Ali usta vardı o baktı. motoru dinledi tech 2 ye bağladı. dediğine göre turbo ötmeye başlamış değişmesi lazım. araba marşı geç alıyor. marş dinamosuyla ilgili bir problem var. ayrıca volandan da ses gelmeye başlamış. birde baskı balata var.tahminen bunların bana masrafı 1000 tl yi geçer diye düşünyorum. artı işçilik.

ayrıca şüphelediğimiz üzere aracın sol ön kapısı ve çamurluk boyalı çıktı. sağolsun ona da Zafer ustaydı sanırım. (yanlışsam kusuruma bakmasın). boyasına da o baktı.

durum bundan ibaret. opel team ekibine çok teşekkür ederim.

şimdi yorumları bekliyorum. sizce ne yapmalı.

turbo çok pahalı birşey değil 500 tl ye değişiyor. Turbo ötüyor diye değişmesi gerekmez gittiği yere kadar kullanırsınız. Ama volan marş moturu baskı balata üçlüsü 1500 tl den aşağı değil. Tüm parçaların orjinalini kullanırsanız dahada pahalı. Ben yaptıralı çok az süre oldu oradan biliyorum.

Volanı değiştireceksiniz baskı balata değişecek Volana ilk hareketi veren marş motoru olduğu için 1.3 cdti lar için geliştirilmiş olan marş motorunu taktırmanız lazımki yeni takmış olduğunuz volanıda kısa sürede bozmasın.

Benim şahsi fikrim bu aracı almayın. Size umduğunuzdan pahalıya gelecek. Üstüne yapacağınız masrafı koyup ona göre bir araç bakın.

bencede siz bu aracı almayın.. baya bi üzücek gibi duruyor.. ikinci el araç alma işi sıkıntılı gerçekten, corsa gibi acemi arabalarında temiz bir araç bulmak zor olabiliyor.. ben 1 - 1.5 ay boyunca sahibinden.com ile yatıp kalktım temiz araç bulamadım, babam arabam.com'a bakarken o gün eklenen bi ilanı görmüş ve ertesi gün hemen gidip aldık aracı istanbuldan.. bence sadece sahibinden.com'a değil diğer sitelere de bakın..

diğer sitelerden çok fazla iş çıkmıyor maalsef.
ama arada bakıyorum.
kısmetimiz bir yerde bekliyor ama nerde onu bulamıyorum bir türlü...

bakalım son teklifimi de yaptım satıcıya. haber bekliyorum...

ne teklifinde bulundun araçta beya masraf var aslında pek yanaşma ama masrfaları karşılarsa neden olmasın

yeni araba alıyorsun, alır almaz servisemi girecen,
adam yaptırsın senden pazarlık yapma öle al,
ama en iyisi alma şimdiden sıkıntı oldu,
o kadar araba var piyasada biri denk geliracele etme,

Geri