CoRsA TEAM

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan falcon_78
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
onları bilemşyecem lan sahbine mesaj atıp öğrenmen gerekecek

ben artık yatar yarın iş var

bu jantı 200 tl ye buldum lastiklerim saglam 14 inc jant.boyatmayı dusunuyorum.aracımın rengi resmimde var.sizce hangi renk iyi gider ??

Ekli dosyalar

• sss.webp
    sss.webp
    15.3 KB · Görüntüleme: 21
o 1.7dti araçtan sdc chip le 140 hp aldıgını idda eden adam ya inanmıştır yada dangalaktır o kadar net sölüyorum üzerindeki turbo bi kere maxxx 120-125 hp kapasiteli motorda ellemeler yapmadan o gün imkansız kaldıki motordada ciddi mod lar olmalı az buz bi parada tutmaz

piano black konsol bende düşündüm ancak bu kadar da dolusuna benzetmek için kasmam değişik bir şey kovalarım örnek ali abinin istediği karbon kaplama yakında onun için bir deneme yapıcaz eğer sonuç iyi olursa burdan sölerim 300-400 lira bi kaplama için değmez şuan yapmak istediklerim arkaya difüzör ve 2 kapı corsa d lerin sport son susturucu ucu ve spoyler fk coilover lar ve bbs rs ler ondan sonra da arabayı gram ellemem ama ögrencilik saolsun azar azar hepsi:D

Arkaya pandizot mu kestirsem napsam bilmem ki. Bu haftasonunu da ses sistemiyle uğraşarak mı geçirsek :D

selçuk un satmış olduğu corsa dadi sistem güzeldi onun nasıl yapışdıını öğrenirsen daha şık durur

orjinal pandizotu kesinlikle kesme

mdf gibi bişe yapılacaksada fazla ağır olmasın

Orjinale ellemek yok abi bende :) Mecburen mdf kesilecek ve kalın olmazsa olmaz. Yandaki plastik kaldırır heralde sağlamdır.

bugün bir enjoy jantı düştü sahibinden'e. 400 tl. mesaj attım cevap gelmeden 2 saat sonra satıldı.
bi daha ki sefere telefonla arayacağım :)

Geri