CoRsA TEAM

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan falcon_78
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
bağladım ali. cumartesi günü kablo temin ettim media markttan. ve sonunda bağladım. hatta ses sistemini de arabya yaydım. arkadakiler sorun olmadı ama önleri koyacak yer bulamıyorum. camın önünde çok abes olacağı için şu an koltukların yanında duruyolar. birde tabi kablo karmaşası var. fırsat bulunca onu da halledeceğim. şimdilik kablolar biraz ortalıkta kaldı gibi. elimden geldiğince saklamaya çalıştım ama olmadı işte.

yavuz şu işin videosu ve fotolarını bir ara paylaşta bir görelim bakalım naısl olmuş

bugun bi jantcı abimde jantta baktım.98 vectradan çıkma bi çelik jant varmış.14 inc 200 tl ye bırakıcak 4 ünü. 5 bacak bişe güzel gibiydi bakıcam artık fazla masraf yapmadan hallediorum bişeler =)

bu jantlar 5 bijon değil mii???

corsa da 4 bijon kullnılıyor sonra flanş aramak zorunda kalma

Gerçekten dediğiniz gibi şans işi. Yine de fotoğraflara bakma isterim ben. Eğer upload sıkıntı olacaksa mail adresime de gönderebilirsiniz (egesiteerbass@yahoo.com)

Aynen öyle Ali abi :)

Fevzi abi üretici firmanın adı neydi acaba?

Google a bod perde yazınca çıkıyor. Az arama yapmadım 1-2 ay önce bununla ilgili. Fakat kendilerine de mesaj attım corsa c için yok dediler. D kasa için var siz şanslısınız :)

Ali abi spoiler işi cidden kaldı öyle. Net bi cevap verin ona göre bilelim niyetimizi. Vazgecildiyse ona göre bende değişik uygulamalara girerim :)

bu jantlar 5 bijon değil mii???

corsa da 4 bijon kullnılıyor sonra flanş aramak zorunda kalma
baktım 4 bijondu o jantlarda =) dj markaydı orjinal değildi bulabilirsem nette koyarım resmini.200 tl ye 4 jant zaten 2. el biraz çizikleri var belli belirsiz.bi boyatırım işte daha napim 200 tl ye anca :D

mesaj attım cevap gelmedi fevzi

bugün profiline baktım foruma da girmiş ama cevap yazmamış şimdi bişey demek istemiyorum beliki de bir sıkıntısı vardırr bakalımm

arkadaşlar plakalarımı yeni çıkartıcam trafik şubeden. plaka levha harc bedelini nereden ogrenebılırım. ve ruhsat sahibi ben değilim, bir muameleci havasıyla nasıl yenileme yapabilirim.

bu arada spoyler işinden soğudum bende. listeden adım silinse yeridir. çok dallandı budaklandı.

muameleci de vekaletname ile işi yapıyor yada imza işi oldupğu zaman araç sahibini çağırıp işi yapıyor

ruhsat devir işleri artık noterlerden yapılıyor plaka değişiyorsa 130 tl civarı olması lazım olaka değişmezse de 7* tl civarıydı galibaa

hayır abi o şekilde değil. orjinal plakalarım çok deforme oldu. yenilerini çıkarmak istiyorum. araç babamın üzerine ve haftaiçi müsait değil. bende musait değilim gerçi ama bunun için vakit ayırabilirim.

Geri