CoRsA TEAM

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan falcon_78
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Dün bod (aydındaki firma) c için yapıyormuş dediya arkadaşlar ..Ayarı çekip hb den alalım isteyen 12 taksit bile yaptırabilir.

Hb'de corsa c için bod perde yok. Ben batkan oto ya yaklaşık 2 ay önce falan mesaj atmıştım adamlar şu an corsa c için üretimimiz yok dediler. Geçen bu konuyu tekrardan gündeme getirince ilanlarına tekrardan baktım ve corsa c yi de gördüm. Bu sayede sizinde aklınızı kaldırdım :) Emin olmak için firmaya mesaj attım ve talep oluşunca corsa c içinde üretime geçildi dediler :) Olay bu. Hepsiburadada yok ama yakın zamanda üretime geçildiğinden olabilir :)

Şimdi Hb stoklu çalışmıyordur bu üründe muhtemel bod(batkandan) istetecek Not falan yazsak meriva yada corsa D alıp biz C istiyoruz diye
Lakin taklaya gelme olasılığıda yüksek..

Sakın diyorum başka bişey demiyorum. Hepsiburadayla xenon siparişimin olduğu zamanda bol bol görüşmelerim oldu :D Müşteri hizmetleri müşteriyi geçiştirmek için sadece banka hesaplarına geçen parayı göremiyo bi işlem yapamıyor kesin cevap veremiyor. Tamamen gereksiz. Siz corsa d sipariş ederseniz corsa d gelir :) ulaşabileceğiniz yetkili kimse yok. :)

En iyisi sağlam pazarlık yapabilen telefonda iyi konuşan birinin irtibata geçmesi :)

Geri