CoRsA TEAM

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan falcon_78
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
kaptan david villa golü çaktı ispanya berabaerliği sağladıı

ama en güzeli komedi dükkanı :)

kaptan senden haber bekliyoruz o zaman

bu arada david villa penaltıdan 2. golü de attı 2-1 öne geçtii

Zamanında aynı durumdan bu konu altında bende yakındım kimse sesimi duymadı :D Şimdi en azından üreticisi üretmeye başladı bu da bir ışık :D

Telefonla görüşülmeyecek mi? Biz zaten fiyat için mesaj attık cevabını aldık ama telefonla görüşülsün demiştik Ali abiyle :)

Zamanında aynı durumdan bu konu altında bende yakındım kimse sesimi duymadı :D Şimdi en azından üreticisi üretmeye başladı bu da bir ışık :D
O zamanlar birlik beraberlik yoktu :D şimdi tek çatı altındayız :P
Bu arada Ankette G kasa ile kafa kafayız :D
H ile Vectralar geride kalmış..Oy vermeyen kalmasın beyler.. :)
Forumu ayakta tutanlar G ciler ve C ciler ..

O zamanlar birlik beraberlik yoktu :D şimdi tek çatı altındayız :P
Bu arada Ankette G kasa ile kafa kafayız :D
H ile Vectralar geride kalmış..Oy vermeyen kalmasın beyler.. :)
Forumu ayakta tutanlar G ciler ve C ciler ..

Kesinlikle katılıyorum astra g ve corsa c peynir ekmek misali :D

Adamları yarın ararım şimdi gece hesabı yapalım :D
20 kişi toplasak (ki 10 kişi bilem çıkmaz) adamlar %20 indirim yapsa 25 liraya gelir 125-25=100lira her türlü HB nin fiyat daha avantajlı kargo margoda uğraşmayız..

18 corsa c 21 astra g geçmemiz lazımmm corsa teammmm istikamett anketttt corsaaa

Adamları yarın ararım şimdi gece hesabı yapalım :D
20 kişi toplasak (ki 10 kişi bilem çıkmaz) adamlar %20 indirim yapsa 25 liraya gelir 125-25=100lira her türlü HB nin fiyat daha avantajlı kargo margoda uğraşmayız..

kaptan bu fiyat alındığında hb indirim yoktıu şu an böyle bişey söz konusu var ve diğer modelelrden almayı düşünen arkadaşlar var diye dile getirirsek corsa c için perde sadece bizde var da diyemezlerr

Geri