CoRsA TEAM

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan falcon_78
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Gece gece ispanya-çek maçını bıraktık ne perdeymiş arkadaş üstelik baroş sivok falan..1-0 da önde çekler ..
Neyse aşağıdaki mesajı perdecilere attım bu saatte kimseyi arayamayacağımıza göre
Değerli yetkili :)
Opelim.net forumdan corsa c kullanan kişiler olarak CORSA C için perde almak istiyoruz, şu an hepsiburada sitesinde kampanya var.havale/eft 95tl kredi kartı ile 99 tl Ancak hepsiburadanın sitesinde CORSA C seçeneği olmadığından sipariş veremedik, Buradan da pahallı fiyattan almak istemiyoruz, Konuyla ilgili yardımcı olursanız seviniriz (Ya buradan fiyatı indirin, Yada Hepsiburadanın sitesine CORSA C eklettirin)

Aslında hem GG hem HB deli gibi komisyon alıyordur bu BOD dan daha da iner fiyatta inmiyorlar Fevzinin dediğine göre..

Aslında hem GG hem HB deli gibi komisyon alıyordur bu BOD dan daha da iner fiyatta inmiyorlar Fevzinin dediğine göre..

Ali abi telefonla arasın bakalım güzel bi indirim bekliyoruz inş. :) Telefon daha ciddi ve etkili olur diye düşünüyorum. Yada ben pazarlığı iyi yaparım ağzım iyi laf yapar diyen varsa o da konuşabilir :) Ben hiç beceremem :D

vladimir den de ses çıkmadı. izmir deki firmaya bakabildi mi acaba ?

perde isteyenler olarak bir liste yapalım arkadaşlar.

Abi liste yapılınca hevesimiz kursağımızda kalıyo bence biz o listeyi yapmayalım. Kişi sayısına göre fiyat almak daha mantıklı. Fiyatı görmeden almak istemeyenler olabilir.

şu an almak isteyen desek

falcon 78 aksel browerdi tolga nuralk ege(corsa d ) djmummy(astra gsi) cash te alır heralde şimdiden

Kaptan bu işi halledersinnn
Hallederiz tabi Spoiler değil Direksiyon değil :D şaka bir yana bakalım mesaja ne cevap verecekler
HB nin fiyat iyi ona fit olalım bence..
vladimir den de ses çıkmadı. izmir deki firmaya bakabildi mi acaba ?

perde isteyenler olarak bir liste yapalım arkadaşlar.

Yükselle konuştum bugün gitmedi yoğundu bugün ayrıca gitmesine gerek yok bence Aydın için bastıralım

Geri