CoRsA TEAM

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan falcon_78
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
IMG_4773.jpg

img4889qx.jpg

IMG_4777.jpg

bu fotoda da soldaki yavuz abinin arabasıyla aynalardan 3-3.5cm lik farkı görebilirsin. Melihin arabasına bakma onun lastik çapları çok buyuk dolayısıyla araba yuksek :)
IMG_5529.jpg

şu istanbul bululması fotosunu gördükçe gaza gelip bir organizasyon daha mı demekten kendimi alıkoyamıyorum

IMG_5529.jpg

nisan da yapalım ali abi gene sen organize et uzaklardan yoksa biz zor buluşuruz:D nisan da yapalım öyle birşey ama mangal yada go-kart organizasyonu 2 sinden biri olsun...

bana sorarsanız go kart cok kalsık oldu bulusmalarda bence paıntball organızasyonu yapalım

dscf2657u.jpg

kesmeden, biçmeden, kablo çekmeden yapmanın en kolay yolu 15 tl çakmaktan çoğaltıcı alıp çift taraflı bantla yapıştırmak. ben küllüğüde çıkardım tekrar takınca bant izide görünmez. usb ile navi şarj oluyor, diğeri tlf şarj, son olarak ta kaybolmasın diye çakmağı taktım oraya.

harun ben de senin dediğin gibi yaptım ama usbden değil çakmaktan alıyorum şarjı. başka bir yerde usbden almayın zarar verir cihaza diye söyledi bir tanesi onu kafaya taktım. korkuyorum usb kullanmaya. ama bu sefer de cihaz bişey atacağım zaman hop konsolu sök tak vs. şimdi ben de senin yönteme döneceğim tekrardan. bozulursa bozulsun amaaannnnn:)

yavuz senin navinin arkasında kaç volt ile çalıştığını belirtir şarz aletinde ibare vardır bende harunun ki yapacaktım ama benim şarz aletinde 8 v yazıyordur o nedenden dolayı bu şekil yapmadım

Geri