CoRsA TEAM

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan falcon_78
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Derdim o zaten. Bu jantlar saclara göre dolu gösteriyor. Eğer yere de yaklaşırsa tam olur diye düşünüyorum. Fazla değil yazın 35 mm denesem içimde kalır değilse :) Yokmu ikinci el satan uygun bişeyler :D

Bende eibach yaylar var prokit olarak geciyorlar. 3.5 cm dusuruyor. Kullanabilecegin en yumusak spor yaydir. Bana 3.5 yetmiyor artik:) camurluk arasinin kapanmasi lazim. Coilovera gececegim artik :)

Eve gecince arabanin yandan fotolarini atarim. Dusunursen gorusuruz :)

Bende eibach yaylar var prokit olarak geciyorlar. 3.5 cm dusuruyor. Kullanabilecegin en yumusak spor yaydir. Bana 3.5 yetmiyor artik:) camurluk arasinin kapanmasi lazim. Coilovera gececegim artik :)

Eve gecince arabanin yandan fotolarini atarim. Dusunursen gorusuruz :)

Fotoları görelim bakalım :)

Sen paylaşmadan ben buldum :)

img4439ss.jpg

img00114201012101239.jpg

img4441l.jpg

img00115201012101240.jpg

img4307r.jpg

Bunlar biraz yanıltıcı olabilir. Kiminde lastik çapı olması gerekenden büyük kiminde olması gerekenden küçük:)

birazdan asıl olması gerekenleri atacağım:)

bana bu jantları göstermeyin fena oluyorum.. :) corsa d jantları da yakışıyor..

fevzi bi nefes al. daha ses işini bitirmeden yay'a geçtin. relaxxxx...
şaseyle motor hariç herşeyi değiştireceksin bu gidişle :) :)

bana bu jantları göstermeyin fena oluyorum.. :) corsa d jantları da yakışıyor..

fevzi bi nefes al. daha ses işini bitirmeden yay'a geçtin. relaxxxx...
şaseyle motor hariç herşeyi değiştireceksin bu gidişle :) :)

Abi ses işi önceden de olduğu için onu bi yenilik olarak görmüyorum aslında. Ama haftasonu beni çok uğraştırdı hoparlörlerin bütün kablolarını hemen sökülebilir şekilde yaptım. Bir bir lehimledim iyi oldu :) Ayara zaman kalmadı bu yüzden. Artık o da bidahaki sefere :D
Son kozlar bunlar bundan sonra da bişey yapmam artık yeter :) Gerçi her yapacağım işlemden önce aynısını diyorum ama hayırlısı :D :D :D

fevzi mahsun abimizin dediği gibi

zincirlere vursalar bu sevda bitmezz :)

hiçte sevmem

Geri