CoRsA TEAM

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan falcon_78
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Projeme başladım :)

IMG_6054.jpg

IMG_6056.jpg

IMG_6059.jpg

IMG_6065.jpg

IMG_6063.jpg

ali, harun, efe navinin şarj olayını nasıl yapmıştınız siz yahuu?

şarz işini harın çoklu şarz yeri aldı ve urda ki usb şarz yerine navinin usb li şarz kablosunu taktı onun resimleri corsa teamin önceki sayfalarında olması lazım

benim ki ise aracın çakmaklığınoın altında gizlenerek yapıldı senin açından harunun yaptığı daha mantıklı

35 mm yay nasıl durur acaba? Haftasonu aracı doldurduk yere yaklaştı güzel duruyordu :)

ali, harun, efe navinin şarj olayını nasıl yapmıştınız siz yahuu?

bilgi ekranına gelen kablolardan birinde 12v varmış, usta o kabloyu sıyırıp oradan kablo çekti çekti, çekilen kabloyuda usb'e dönüştürücü aparata bağladık.. cihaz usb ile şarj oluyo şu an, dosya atıcağım zaman o kabloyu laptopa bağlıyorum

35 mm yay nasıl durur acaba? Haftasonu aracı doldurduk yere yaklaştı güzel duruyordu :)

yayla falan uğraşma baban kötü yollada kullanıyor diye 15 jant almamıltın bildiğim kadarıyla birde bunun üzerine yay takılırsa konfor düzeyi düşük olan araç daha da düşecektir

Kötü derken abi o kadar da değil yani :) Asfalttan dışarı çıkarmaz arabayıı :) Yinede yolda giderken çukurlardan kaçamaz diye çekindim 15 almadım :)

Fevzi hiç bulaşma

bizim araçlardan yol şartlarının bozuk olmasından dolayı rijit sesler geliyor araç sertleşince daha çk ses gelecektirrr iyidir böyle

aracı yere daha yakın görünmesini istersen yan taraflar şu siyah marşbiyel di galiba onlardan bak derim o zaman aracın yere daha yakın görünecektirr

Geri