CoRsA TEAM

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan falcon_78
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Birkaç gün önce buraya yollamış olduğum aşağıdaki mesajdan sonra Mel-a-ku nickli Melih arkadaşımız beni sadece forumdan tanıdığı halde hiçbir beklentisi olmadan mesajı attığımın ertesi günü kendi op-com cihazını bana kargoladı. Sayesinde artık aracımda cruise control var.:) Kendisine bir kez de buradan teşekkür etmek istedim. Teşekkürler Melih...

Helal olsun

Nuralk hocam uzun zamnadır uğraşıyordunuz sizede hayırllı olsun

arkadaşlar şu sustalı anahtarı yapabilmek için bugün anahtarı söktük Kerem ile (AstraCoupeDriver) ama chipi yerinden oynatamadık. var mı deneyen?
yada biri deneyebilir mi? biz de mi sorun var acaba?

neyse siparişi verdik bakalım. inşallah sorun çıkmaz. sizlere de burdan gelişmeleri bildiricem.

dediğim gibi.
tornavidanın ucunu ısıtıp kenarındaki plastik duvarı kırın cıkar.

Samet şu işi 3-5 sene önce yapsaymışsın şimdiye çoktan köşeyi dönmüştün.. :)

eskiyi de bozmak istemiiyoruz. orjinal olarak kalsın diye. neyse gelsin bakalım siparişler bi anahtarcı yardımıyla halledicez. tekrardan sağolasın samet.

yok yok bozulacak birşey yok abicim yaa.
yanii corsalarda immo cıkması cok kolaydır.
yan tarafında hafif ince bir plastik var.onu kır(daha sonrada yine oturuyor immo) alttan hafif tornavida yardımıyla cıkartın.
haa yine diyorum anahtarın ucunu actırmaya anahtarcıya gidince rica edin yapsınlar;)

yok yok bozulacak birşey yok abicim yaa.
yanii corsalarda immo cıkması cok kolaydır.
yan tarafında hafif ince bir plastik var.onu kır(daha sonrada yine oturuyor immo) alttan hafif tornavida yardımıyla cıkartın.
haa yine diyorum anahtarın ucunu actırmaya anahtarcıya gidince rica edin yapsınlar;)

Eğer olmadıysa anahtarcıya yaptırmak daha mantıklı bencede. Bize zor gelen bişey onlar için 2 saniyelik iş olabilir :) teknik meselesi :)

aynen öyle
aslında yapıncada BU MU yaa diyen cok oldu telefonda:D
gözünüzde büyüteceğine diş actırırken anahtarcıyaa yaptırın;)
ahaha nerden aldın sorularını duyar gibiyim:D:D

Geri