CoRsA TEAM

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan falcon_78
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
sonunda sustalı anahtara kavuştum. öğlen gittiğimiz anahtarcı 2-3 kez denemesine rağmen anahtarı doğru açamadı. anahtar kapıyı açmasına rağmen kontağı çeviremedik. akşam gittiğimiz anahtarcı da devreyi çalıştırmak için bir sürü uğraştı. pil devrenin (+) (-) uçlarına değmiyordu havada kalıyordu. buna da kablo leğimlemek suretiyle çözüm bulundu. bu arada yeni uç yapıldı. anahtar ilk seferde kapıları açmasına rağmen konağı çevirmedi. ama ufak tefek rötuşlarla kontak da halloldu. sonunda sustalı anahtar çalışıyor. montajda kendimiz uğrşamadığımız için maalesef resim yok. ama tavsiyem güvenilir, sabırlı ve tanıdık bir anahtarcıda işinizi hallettirin. bana 25 tl ye maloldu. bilginize.
hadi hayırlı olsun

bu arada sosyal gruptaki üyeler yanlışlıkla silinmiştir sizden üyeliklerinizi yenilemenizi rica edecemm

Son düzenleme:
yani abi öğlen yemek arasında gittik eleman uğraştı uğraştı yapamadı bizim öğlen tatilini yedi. akşam da 1 saat falan sürdü nerdeyse yapabilmesi ustanın. çok tırstım eskiyi de toplayamayacağız diye.

2 adat uzaktan kumandalı anahtar yaptısaydın keşke hem orjinal hemde bu yeni gelen

Sağol kerem ..Bende bakarım denk gelirse haber veririm sana..

İnan perde resimlerinde bile gözüm kapı kollarında :D

Bu arada yavuzun anahtarı dün toplamda 2,5 saatlik uğraş sonucu yaptırabildik.

İlk anahtarcı anahtar açmada sınıfta kaldı, diğeri mekanizmayı takıp pille temas ettirene kadar akla karayı seçti.

Bu arada adamların elinde orjinal Siemens 433 Frekanslı (Sanırım bize uymayan Valeo ve Dephi frekanslı anahtarlar var.) sustalı anahtarlar var ama 200 TL istiyorlar programlama dahil, yani yedek anahtar fikri biraz tuzluya geliyor.

Bugün öğlen Yavuzun anahtarı biraz daha test edeyim. Benim ki şimdilik öyle duruyor.

Geri