CoRsA TEAM

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan falcon_78
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Arka perdede sıkıntı var. Sökmeden hafif kaldırıp altına sürme gibi bir şans yok mu? Bildiğim kadarıyla 3. stobu olan bir sürü modelde aynı sorun var ve bu şekilde çözmüşler.

Arka perdede sıkıntı var. Sökmeden hafif kaldırıp altına sürme gibi bir şans yok mu? Bildiğim kadarıyla 3. stobu olan bir sürü modelde aynı sorun var ve bu şekilde çözmüşler.

3. stopun etrafında cama temas ettiği kısımlarda lastik gibi yumuşak plastik malzeme var. Perde çerçevesinin kalınlığı izin verirse, stopu sökmeden altına sürmek mümkün olabilir.

Aşağıdaki ifadeyi mail attım elemanlara düzeltsinler biz yandık Fevzi yanmasın :P
10 gün önce yaptığımız görüşmeye istinaden Corsa C için ürün hepsiburada sitesine eklenmiş ve bizde sipariş vermeye başladık ..
ilk parti gelen 3 arkadaşta malzeme kalitesini beğenmekle birlikte Arka perde bizim için Hayal Kırıklığı oldu ..
3.Stoba takılıp havada kalıyor dolayısıyla oturmuyor, Ancak sizin resmini eklediğiniz beyaz araçta 3.stop yok Dikkatten mi kaçtı acaba ekte 2 farklı aracın resmini gönderiyorum..
Ne önerirsiniz...

Not:Resimleri herhangi bir yerde kullanmayınız

Merhaba Emre abi HAYIRLI CUMALAR...

Ben ürünü göremediğim vede herhangi bi çözüm denemesinde bulunamadığım için bişey yapamıyorum :) Bugün sabah kargoya verildi ancak gelecek hafta eve gittiğimde görebilirim..

Aşağıdaki ifadeyi mail attım elemanlara düzeltsinler biz yandık Fevzi yanmasın :P
10 gün önce yaptığımız görüşmeye istinaden Corsa C için ürün hepsiburada sitesine eklenmiş ve bizde sipariş vermeye başladık ..
ilk parti gelen 3 arkadaşta malzeme kalitesini beğenmekle birlikte Arka perde bizim için Hayal Kırıklığı oldu ..
3.Stoba takılıp havada kalıyor dolayısıyla oturmuyor, Ancak sizin resmini eklediğiniz beyaz araçta 3.stop yok Dikkatten mi kaçtı acaba ekte 2 farklı aracın resmini gönderiyorum..
Ne önerirsiniz...

Not:Resimleri herhangi bir yerde kullanmayınız

burda resim gören varmı yoksa benmi göremiyorum..
şimdi bu bold perdeler sorunlumu almak istesek napalım tecrübeli arkadaşlar?

http://www.hepsiburada.com/Liste/bo....aspx?productId=otbod4332&categoryId=20037840

burda resim gören varmı yoksa benmi göremiyorum..
şimdi bu bold perdeler sorunlumu almak istesek napalım tecrübeli arkadaşlar?

http://www.hepsiburada.com/Liste/bo....aspx?productId=otbod4332&categoryId=20037840

OA_655047.jpg

resimler gözüküyor ama sıkıntısı arka camın oraya takılırken 3. stop lambasının altına girmesi gerekiyor 3. stopun altına perde girerse sıkıntı yokkk

496007042011003.jpg

Geri