CoRsA TEAM

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan falcon_78
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
istanbul Anadolu yakasında senin gibi iş çıkartacak anahtarcı yok mu? Biz kime gitsek 2 saatte yapıyor bir de beceremiyor, nasıl iş anlamadık.
Üstelik adamlar arabada deniyor, yine beceremiyor, ciddiyim iyi anahtarcı tavsiyesine ihtiyacım var.

Samet her ile bir tane bayi açsın yada çırak yetiştirip göndersin, açıkcası bende burada usta anahtarcı bulabilirmiyim diye endişe etmiştim ama , Samet sagolsun müdaheleye gerek bırakmadan halletmiş.

Ümraniye tarafını sildim, haftasonu vakit bulursam Bostancı tarafına bakıcam, yahu Yavuzun anahtarı yapan adam pili lehimledi, öbür türlü beceremedi, nasıl iş anlamadım.

Yok Yavuzun anahtarı kullandıkça ısındım anatarı yaptırabilirsem kullanıcam :D

istanbul Anadolu yakasında senin gibi iş çıkartacak anahtarcı yok mu? Biz kime gitsek 2 saatte yapıyor bir de beceremiyor, nasıl iş anlamadık.
Üstelik adamlar arabada deniyor, yine beceremiyor, ciddiyim iyi anahtarcı tavsiyesine ihtiyacım var.
bana semt söyleyin.
bostanlımı vayy vayyy:Dbende kötü hatıraları var bostanlının:D
bostanlı köprüsünden sonra sağda galericilerin orada dükkan tutmuştum bostanlı elektronik anahtar adıyla açılış yapacakken bozuldu ortaklık:D

anahtar içinde hımm.bostanlı sanayinin içinde 2 tane yer var.
bi tanesi büyük bir dükkan adını hatırlayamadım ama orası iyidir.2.ise biraz daha ilerisinde dar bi sokakta ufak bir dükkandı-sunroof tamiri ve anahtar işi yapıyorlardı.halleder onlar.halletmeleri lazım yani:D

Samet her ile bir tane bayi açsın yada çırak yetiştirip göndersin, açıkcası bende burada usta anahtarcı bulabilirmiyim diye endişe etmiştim ama , Samet sagolsun müdaheleye gerek bırakmadan halletmiş.
ahah sorma abi yaa bursada bi anahtarcıyla bile görüştüm terslik çıkar diye.ama şükür sıkıntı çıkmadı:Dbu anahtarcılar beni de kastı acaba acabadiye diye:D

Ümraniye tarafını sildim, haftasonu vakit bulursam Bostancı tarafına bakıcam, yahu Yavuzun anahtarı yapan adam pili lehimledi, öbür türlü beceremedi, nasıl iş anlamadım.

Yok Yavuzun anahtarı kullandıkça ısındım anatarı yaptırabilirsem kullanıcam :D
pil işinide şöyle söylüyeyim.
pilin alt tarafı değmiyor olabilir.o yüzdende pilin alt kısmına yani - kısmına gelen uzun parçanın uc kısmını biraz eğince iletişimde sorun olmuyor.
akıl edememiştir vatandaş lehim atmıştır.-ki pile lehim atılmaz kimden öğrendiyse sormak lazım o adamada:Dpunta attıysa(-ki çok zor bi ihtimal) anca olur.

0232 323 44 04
0533 258 54 98
yine yine bir sorun olursa hallederiz-yönlendirme yaparım mal gönderdiğimiz-ticaret yaptığımız yerlere;)

Benim Bod perde de şimdi çıkışa hazır gözüküyor. Şu bagaj camı kafamı karıştırdı.

bana semt söyleyin.
bostanlımı vayy vayyy:Dbende kötü hatıraları var bostanlının:D
bostanlı köprüsünden sonra sağda galericilerin orada dükkan tutmuştum bostanlı elektronik anahtar adıyla açılış yapacakken bozuldu ortaklık:D

anahtar içinde hımm.bostanlı sanayinin içinde 2 tane yer var.
bi tanesi büyük bir dükkan adını hatırlayamadım ama orası iyidir.2.ise biraz daha ilerisinde dar bi sokakta ufak bir dükkandı-sunroof tamiri ve anahtar işi yapıyorlardı.halleder onlar.halletmeleri lazım yani:D

ahah sorma abi yaa bursada bi anahtarcıyla bile görüştüm terslik çıkar diye.ama şükür sıkıntı çıkmadı:Dbu anahtarcılar beni de kastı acaba acabadiye diye:D

pil işinide şöyle söylüyeyim.
pilin alt tarafı değmiyor olabilir.o yüzdende pilin alt kısmına yani - kısmına gelen uzun parçanın uc kısmını biraz eğince iletişimde sorun olmuyor.
akıl edememiştir vatandaş lehim atmıştır.-ki pile lehim atılmaz kimden öğrendiyse sormak lazım o adamada:Dpunta attıysa(-ki çok zor bi ihtimal) anca olur.

0232 323 44 04
0533 258 54 98
yine yine bir sorun olursa hallederiz-yönlendirme yaparım mal gönderdiğimiz-ticaret yaptığımız yerlere;)
Yarın çözemezsem, Cumartesi fırsat bulabilirsem tarif ettiğiniz yerlere bakıcam, bu ara Bostancı olucak "Bostanlı" İzmirde olsa gerek ;)

Kadıköy, Maltepe, Kartal da olabilir.

Yardım için teşekkürler tekrardan.

Yarın çözemezsem, Cumartesi fırsat bulabilirsem tarif ettiğiniz yerlere bakıcam, bu ara Bostancı olucak "Bostanlı" İzmirde olsa gerek ;)

Kadıköy, Maltepe, Kartal da olabilir.

Yardım için teşekkürler tekrardan.
yaa karıştırıyorum bostanlı-bostancı.
hızlı yazarken
L leri C olarak okuyun:D
bizim bostanlıda köprü yok zaten:D
kadıköye iniyorsanız boğa heykelinin orada bir yere gönderebilirim.hakkaten nokta çözüm sunarlar size;)
google bknz-kadıköy anahtar---
selamımı söyleyin heeer türlü işinizi yaparlar.ustamızdır sahibi;)

yaa karıştırıyorum bostanlı-bostancı.
hızlı yazarken
L leri C olarak okuyun:D
bizim bostanlıda köprü yok zaten:D
kadıköye iniyorsanız boğa heykelinin orada bir yere gönderebilirim.hakkaten nokta çözüm sunarlar size;)
google bknz-kadıköy anahtar---
selamımı söyleyin heeer türlü işinizi yaparlar.ustamızdır sahibi;)

http://www.kadikoyanahtar.tr.gg/Iletisim-.htm

Bu adres mi?

aynen budur:]
Arif vardır-yada Mevlüt abiyi sorun oraya
özellikle selamımı söyleyin izmir-karşıyakadan samet diye işinizi hallederler.
ve benden kat ve kat daha bilgili ve uzmandırlar işlerinde...

perde geldi iş yerinin orda otoparkta taktım fena olmadı

bu arada araba da leş gibi

[URL=http://www.yukle.tc]
760007042011005.jpg
[/URL]

68507042011006.jpg
[/URL]

675807042011002.jpg
[/URL]