CoRsA TEAM

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan falcon_78
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Kaptan seninkide olmamış ...Şu 3.stop olayını düşünmemişler sanırım. Bizim Murat Alp'inkinde 3.stobu çevreliyordu. Ha birde şu tümar'ı söktürya Biz söktük sende sök.. :D üçkağıtçılar..

bod perde iyi güzelde arka cam çok eğreti durmuş cidden.. stop lambasını dibinden tornavida ile kanırtıp çıkartabilirsin.. perdeyi tam yerleştirip üzerine stop lambasını tekrar takmayı dene bence

bod perde iyi güzelde arka cam çok eğreti durmuş cidden.. stop lambasını dibinden tornavida ile kanırtıp çıkartabilirsin.. perdeyi tam yerleştirip üzerine stop lambasını tekrar takmayı dene bence

Evet bunun aynısını bende demiştim ama kimse ilgilenmedi :D Orası hiç hoş değil aslında telefon açsak ilgilenirler mi bu konuyla. Sonuçta arabaya uygun diye verilen ürün uygun çıkmıyor ???

eğer uğraşmak istiyorsanız olabilir tabi, sonuçta hala iade hakkınız var bildiğim kadarıyla.. ama çokta büyütülcek bir durum gibi durmuyor, bence stop lambasını söküp üzerine takmayı deneyin, o şekilde çözülürmüş gibi geldi bana

Abi basit bişey aslında ama zorlarken içerden tutan tırnakların kırılma riski var. Ben Corsa yazısını yaparken 2 kere takma sökme işi oldu...Kendim söktüm.

Bu hali hiç hoş değil, halledilmeli bence.Öyle uyduruk duran şeyi sevmem.Eğer olmazsa en kötü ihtimal onu sökerim arka cama film çekerim. Değilse aklıma takılır orası :)

senin gönderdiğin video da klpsler bir yerlere yapıştırılıyordu bana gelen üründe o şekilde değil di daha değişik bişeyyy

Geri