CoRsA TEAM

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan falcon_78
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
usta sen inadına mı konuşuyorsun tamam herkesin kendi tercihi zevk meselesi iki yerdede bana değişik şeyler yazıyosun çok ilgincsin , hoş durmaz diyorum hoş durur diyosun ayıp oluyo ama

Sen hoş durmaz yazmışın, bende son zamanlarda herkesin yaptığı şekilde önden basık şekilde hoş görüneceğini yazdım, burada fikir alan sen değilsin, bende sen gibi sadece fikrimi beyan ettim, ayrıca inadına yazdığımı nereden çıkarıyorsun anlamıyorum, kendi aracımda 30mm yaylar var, önlerden 20mm kadar basmayı düşünüyorum, bunu kendi aracım içinde planlarken bunun neresi inadına yapılan bir yorum olabilirki?

Gelelim diğer konuya, konuyu görür görmez sana orada kendi aracımda Corsa olduğu için, kullandığım yayın markasını ve kullanımını felan yazdım, daha sonradan bir mesaj daha yazdım hatta. Bunun üzerine başkalarıda mesaj yazdı sana yardımcı olabilmek adına, ama sen tutmuşun Canerin mesajına cevaben, kimse konuşmuyor, bişey demiyor gibisinden bişeyler yazmışın, orada yazdıklarımızı görmezden gelecektin, yazılanları ciddiye almayacaktın madem, yada aklından geçen markayı direk gidip alacaktın, o zaman neden konu açıyorsunki?

Benim kimseye kastım felan yok arkadaşım, burası bir forum sonuçta, isteyen istediğini alır, takar, biner, satar istediğini yapar. Ben 9 senedir forum sitelerine takılıyorum ve 7-8 senedir aktif forum yöneticiliği yaptım, kime ne söyleyeceğimi, ne yazacağımı iyi bilir, rasgele bişey yazmam.

arkadaslar konu bence suanda onu nekadar yere yakin arkasi nekadar kalkik degil. bence orun hangi yayi takarsa saksin aracin jant sorunundan dolayi surtme sorunu yasayacagidir. o jantlarla 3.5cm yada 5cm yay ile surtme sorunu yasamasa ben bosuna 2000TL harcamisim demektir :D yuzde birmilyon surtecek,

Takacağı jantları merak ettim şimdi, ofsetli felan bişeymi acaba? :D

7J ET38 jant genis tabanl bir jant. ET degeride dusuk. 5cm yay ile surtme kacinilmaz..

6j et49 :d

O değilde cumartesi günden beri satılık olmayan arabama 3 tane müşteri çıktı, hazır bu kadar isteyen varken benimde satasım var. Satacak olursam bana 04-06 Enjoy, Cosmo yada Silverline, 1.3 CDTI, Manuel Corsa lazım. Ufaktan ilanlara bakmaya, favorime eklemeye felan başladım, hadi hayırlısı.. ;)

hayırlısı olsun. :D temiz 2004-2005 arası 22-25bin TL arasındadır.

Sen hoş durmaz yazmışın, bende son zamanlarda herkesin yaptığı şekilde önden basık şekilde hoş görüneceğini yazdım, burada fikir alan sen değilsin, bende sen gibi sadece fikrimi beyan ettim, ayrıca inadına yazdığımı nereden çıkarıyorsun anlamıyorum, kendi aracımda 30mm yaylar var, önlerden 20mm kadar basmayı düşünüyorum, bunu kendi aracım içinde planlarken bunun neresi inadına yapılan bir yorum olabilirki?

Gelelim diğer konuya, konuyu görür görmez sana orada kendi aracımda Corsa olduğu için, kullandığım yayın markasını ve kullanımını felan yazdım, daha sonradan bir mesaj daha yazdım hatta. Bunun üzerine başkalarıda mesaj yazdı sana yardımcı olabilmek adına, ama sen tutmuşun Canerin mesajına cevaben, kimse konuşmuyor, bişey demiyor gibisinden bişeyler yazmışın, orada yazdıklarımızı görmezden gelecektin, yazılanları ciddiye almayacaktın madem, yada aklından geçen markayı direk gidip alacaktın, o zaman neden konu açıyorsunki?

Benim kimseye kastım felan yok arkadaşım, burası bir forum sonuçta, isteyen istediğini alır, takar, biner, satar istediğini yapar. Ben 9 senedir forum sitelerine takılıyorum ve 7-8 senedir aktif forum yöneticiliği yaptım, kime ne söyleyeceğimi, ne yazacağımı iyi bilir, rasgele bişey yazmam.

ben ilk başta şunu söyleyeyim ;sizin yazdığınız yazıları markaları tabikide ciddiye aldım ve kafam göre almış değilim red eagle marka ile eibach vardı sadece ama eibachın corsa uyumlu olmaadıgı için red eagle taktırdım fiyatıda uygundu ve geldim buraya yazdım böyle böyle diye bunda bişey varsa sen haklısın ...yinede benim açtığım konuya cevap yazma nezaketinde bulundugunuz için teşekkür ederim

Jantlar lenso light Ls2 15x7j 5.8 kg 195 50 15 lastik dusunuyorum sitede 2 sene once bi arkadas 3.5 cm lik yayla takmis sorunsuz yaziodu ama ben kafa basik seviyorum o yuzden bi takim 3.5 luk alip sadece arkalari takicam onler 5 e devam :D

Lastige karar veremedim michlen istiorum tanesi 180 TL kumo ku31 135 TL ikisinden birini dusunuyorum gonlum michlende yorumlara gure karar vericem ctesi takiyorum jantlari

O değilde cumartesi günden beri satılık olmayan arabama 3 tane müşteri çıktı, hazır bu kadar isteyen varken benimde satasım var. Satacak olursam bana 04-06 Enjoy, Cosmo yada Silverline, 1.3 CDTI, Manuel Corsa lazım. Ufaktan ilanlara bakmaya, favorime eklemeye felan başladım, hadi hayırlısı.. ;)

yapma yaa benım ıkızım satılıyormu :confused::confused:

Geri