CoRsA TEAM

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan falcon_78
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
amaç çok kullanmak diil yolda ii tutunmak biras hızlı kullanıyorum :d

vardiyalı çalıştığım için genelde 07-15 vardiyasına geç kalıorum 20 km lik yolu 15 dk da gitmeye çalışıorum yollar biraz virajlı kesim kesim bozuk ii yol tutması lzım geçen sabah virajda 120 ile kaydım korktum baya :D fren mesafeside önemli genelde şehir içi kullanıorum ticari araçlardan bıktım sürekli el freni ile durmak zorunda kalıorum abs de bezdirdi :D eski lastiklerim 2009 üretimi miclendi

hepinizin isteidiği ii yol tutuşu uygun fiyatlı bişiler arıorum kıllattım biras ama kusura bakma ahahah

ben istanbuldayken kumho kullandım. yazın bir sıkıntısı olmadı biraz ses dışında. ama kışın yağışlarla birlikte araç kullanmak bir derte dönüştü. bende 2ci el olarak 150TL ye sattım dunlop aldım. o kışı sorunsuz geçirdim. sorada arabayı satmıştım zaten :)
geçen sene yazın şimdiki arabama toyo aldım. valla yazın olduğu kadar kışında rahatım ki zaten antalyanın yağmurları meşhurdur. daha bir gr kontrolsüzlük yaratmadı. tabiki michelle kıyaslanamaz. ama unutmayım michel yumuşak lastik olduğu için iyi yol tutuyor. bunun dezavantajıda kısa ömürlü olmasıdır. 60.000km dedinmi taşlaşır biter.

yağmur konusunda güzel İzmir'imin de pek farkı yok toyo hoşuma gitti lastikçide bakıcam desenide çok güzelmiş

Toyo'da yağmur kanalıda var, spor seri lastiklerin bazılarında olmuyor, dikkat et bak o na.

abi michlen alma çok araştırdım 195 50 15 bilmiyorum aynı seriye mi bakıyoruz ama michlen kullananlar yaşlı amca tipi kullanıcılar için ideal dedi ve yanaklarda çatlama yapıyormuş (aynı seriye baktıysak tabi ).

Lassa impetusu çok övdü hondacılar (geneli spoon kullanıp 195 50 15 lastik taktıklarından ) .bende onların önerisini göz önünde bulundurup aldım 3 aydır kullanıyorum konfor yoltutuş gayet iyi

195 50 15 michelin 5cm lik yay ile arkalar korktuğum gibi olmadı ama 3.5 yay a geçicem :) şimdilik bu foto ile idare edin kalanını sonra eklicem :)

580476_10200499737031511_764837907_n.jpg

rat style :)

bende kaputun menteşelerine 2 şer tane 25 lik somun koyup kaputun cam tarafını mı kaldırsam ? :)

Geri