CoRsA TEAM

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan falcon_78
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
ben ilk başta şunu söyleyeyim ;sizin yazdığınız yazıları markaları tabikide ciddiye aldım ve kafam göre almış değilim red eagle marka ile eibach vardı sadece ama eibachın corsa uyumlu olmaadıgı için red eagle taktırdım fiyatıda uygundu ve geldim buraya yazdım böyle böyle diye bunda bişey varsa sen haklısın ...yinede benim açtığım konuya cevap yazma nezaketinde bulundugunuz için teşekkür ederim

Rica ederim.

Jantlar lenso light Ls2 15x7j 5.8 kg 195 50 15 lastik dusunuyorum sitede 2 sene once bi arkadas 3.5 cm lik yayla takmis sorunsuz yaziodu ama ben kafa basik seviyorum o yuzden bi takim 3.5 luk alip sadece arkalari takicam onler 5 e devam :D

Lastige karar veremedim michlen istiorum tanesi 180 TL kumo ku31 135 TL ikisinden birini dusunuyorum gonlum michlende yorumlara gure karar vericem ctesi takiyorum jantlari

Eski aracımda kullanıyordum, Kumho ku31 ecsta güzel lastikdir. ;)

kullananlar kumho için ıslak zeminden şikayetçi var mı başka kumho kullanan :D

evet 3,5 cm yay siparişini de geçtim yarın elimde olur geldikten sonra jant lastik yay bir seferde üstüne atmayı planlıyorum :) resimleri paylaşırım fakat lastiğe karar vermiş değilim sanırım ıslak performansından ötürü kıyıcaz michlen alıcaz

evet 3,5 cm yay siparişini de geçtim yarın elimde olur geldikten sonra jant lastik yay bir seferde üstüne atmayı planlıyorum :) resimleri paylaşırım fakat lastiğe karar vermiş değilim sanırım ıslak performansından ötürü kıyıcaz michlen alıcaz

Hayırlı olsun en kısa zamanda bekliyoruz fotoğraflarını. :D

Lastik konusunda başka markalarıda araştır bence, Michelin'in 195/50/15 Energy modelini kullanan bir arkadaşım vardı bir ara, parasına göre öyle çokta farklı bi lastik değil, ben Toyo Drb kullanıyorum, tanesini 125 liraya 12 taksitle almıştım, daha taksitleri bitmedi. :D Bir yıl yol yardımı hediyesi ile, gayet memnunum toyolardan, görüntüsüde çok şık. ;)

Pneu%20Toyo%20DRB.JPG

Desenide bu.

ben istanbuldayken kumho kullandım. yazın bir sıkıntısı olmadı biraz ses dışında. ama kışın yağışlarla birlikte araç kullanmak bir derte dönüştü. bende 2ci el olarak 150TL ye sattım dunlop aldım. o kışı sorunsuz geçirdim. sorada arabayı satmıştım zaten :)
geçen sene yazın şimdiki arabama toyo aldım. valla yazın olduğu kadar kışında rahatım ki zaten antalyanın yağmurları meşhurdur. daha bir gr kontrolsüzlük yaratmadı. tabiki michelle kıyaslanamaz. ama unutmayım michel yumuşak lastik olduğu için iyi yol tutuyor. bunun dezavantajıda kısa ömürlü olmasıdır. 60.000km dedinmi taşlaşır biter.

Geri