CoRsA TEAM

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan falcon_78
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
bu çok iyimiş:

feieki.jpg

corsa arabası sade olunca kendini çok güzel gösteren bir araba...
detay olmayacak sade ve düz...arka tarafın hatlarına baksana..

corsa arabası sade olunca kendini çok güzel gösteren bir araba...
detay olmayacak sade ve düz...arka tarafın hatlarına baksana..

aynen doştum sana katılıyorum. arka plakanın olduğu çukuru fark ettin mi?kare plakaya göre dizayn edilmiş çok hoş duruyor bence bizimkilere nazaran.

kare plaka can dır ya..tamponda uzatma cart curt ta yok :)

napsam bagaj kolu iptal yazılar amblem silecek iptal...vallahi çok fena olur da ..bu araba siyah.siyah bu arabayı şok güsel gösteriyor...

aynalara bak aynalara :D

malum yurt dışı formda bakınıyodum öylesine denk geldi:D.sende bahsedince yayınladım:D.evet banada öyle geldi 13lük dogan l jantı bu yaw:). ama pek hoş değil bence ya kaputun öyle durması.sanki kaput tam kapanmamış reno 12ler gibi duruyor.hani şu kaputu tersten açılanlar gibi:D

kare plaka can dır ya..tamponda uzatma cart curt ta yok :)

napsam bagaj kolu iptal yazılar amblem silecek iptal...vallahi çok fena olur da ..bu araba siyah.siyah bu arabayı şok güsel gösteriyor...

aynalara bak aynalara :D

senin araba kırmızıydı sanırım, kırmızıda bunun gibi güzel dururmu bilmem.ama adam bu arabaya iyi yakıştırmış, jantlarda siyahla kontras olacak biçimde krom olunca mükemmel olmuş. sadelik herzaman için bir çok araçta hoş duruyor;).

ya irfancım ben çıtaları sökmek istiyorum ama ?? altından ne çıkacak 10 senedir havanın her şartını görmüş bir boya :) pasta ile çıkmayabilir opak boya olmasına ragmen...

ve e 36 lardaki gibi sadece aşağının kalabalığını kapatacak zarif bir marşpiyel

Geri