CoRsA TEAM

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan falcon_78
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
İphone yada android kullanıyorsan uygulamayı yükle, açılınca çıkıyor üye olma kısmı, sonra aramalar yapıyorsun felan, yüklerde üye olursan bana @mstdetanirlar olarak ulaşabilirsin. :D

Bu arada kaput uygulamalı hep bahsettiğim Konya'ya Antalya'dan gelen bir Corsa C vardı, canlısını gördüm bu uygulamanın pek sevmedim açıkcası. :(

ortak bende samsung gts-5620 monte var. yok bu telde android falan.normal laptoptan üye olamıyormuyum? faceye falan üye olur gibi?

caner cuma pata cila günü.... makine ve uçlar hazır. sadece pasta cila alıcaz okadar.

moruk bu janttan var piyasada...göbeği sarı olanlarda var..olur yani neden olmasın :) ama basarsan 35 te 8 offset imkansız :)
ama yapısal olarak güzel jant...

aga Schmidt-Space-Line ım yok, baağzı konularda da şansım yok, diyerekten üzülme. bak olmayan adamlar bu iş için farklı yol bulmuşlar:D:D:D:)...

tumblr_mjvkah4Q4m1rjcfxro1_400.gif

aga iş çıkışı kayakçıya gidip; eklet şu opsiyonel 6.kişi koltuk kitinden, hem arabanda küçük, bir kişilik daha yer açmış olursun. sırası geldimmide amacına göre kullanırsın:D:D :). artık amacın neyse?:rolleyes::cool:

tumblr_mawatw3jL61rzz406o1_500.gif

:)
l4fjv.gif

:)

Geri