CoRsA TEAM

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan falcon_78
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
İrfan sen nasıl bir insansın. :D :D Giflerin sesli güldürüyor beni.

İnstagrama benim bildiğim kadarıyla sadece mobil üye olunabiliyor. :( Al bi akıllı telefon dicemde hiç sırası değil, malum jant arefesi. :D

gif çok kısa al orjini :D
aga bu nedir böyle yaa adam hakkaten olayı aşmış.ben bunu 4 teker üzerinde yapamam adam 2 teker üzerinde yapıyo.fakat bu iş büyük bir konsantrasyon gerektiren bişi olduğu kesin.kızı görünce herifin nasıl eli ayağına dolaştı apışıp kaldı mübarek:rolleyes:.

İrfan sen nasıl bir insansın. :D :D Giflerin sesli güldürüyor beni.

İnstagrama benim bildiğim kadarıyla sadece mobil üye olunabiliyor. :( Al bi akıllı telefon dicemde hiç sırası değil, malum jant arefesi. :D

napalım sağlık olsun, artık sen paylaşırsın gözüne çarpan corsalardan foto. şu elimdeki jantlara hala talip çıkmadı.aslında çok iyi sıfır ayarındalar fakat gel görki ben jantlardan sıkıldım.
bu arada bişi buldum hacı, sanırım olay budur dedirtti bana görseli aşşagıda, fakat markası nedir bilmiyorum:(.

63952_10151568931497578_1987393968_n.jpg

550395_10151570850982578_1186907771_n.jpg

Son düzenleme:
Aynen O.z F1 :D Geçenlerde mevzusu geçmişti başka bir konuda.

ortak; j değeri 7 veya 7.5 sa güzel. ama 6.5 sa 195x50x15 lastik geçirilince pek hoş durmayabilir:confused:.

ya abı hala jant almadınmı sen yaa nerdeyse ben arabayı satcam sen hala jant alcan :D

Geri