CoRsA TEAM

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan falcon_78
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
:bir::maden::rakir::rakir::rakir::sopa::sulanma::sulanma::sulanma::bir:sipariş verdim bile canere nispet olsun ..... :D:D:D:D

:bir::maden::rakir::rakir::rakir::sopa::sulanma::sulanma::sulanma::bir:sipariş verdim bile canere nispet olsun ..... :D:D:D:D

çok iyi yapmışsın hayırlı uğurlu olsun. benim bunları görüpte beklediğim hata.:) biz siparişleri verelim dostum, gerisini janer düşünsün artıkın :rakir::hıh::rulet2: :)

http://www.sahibinden.com/ilan/yede...ik-schmidt-15x8-4x100-15inc-121539497/detay/#

şaka bir yana adam 12 taksit yapıyor. alsammı acaba? ET değerlerini filan sordum. eğer uygunsa bizim c lere direk vericem spariş....

göbeği çok dışarı doğru duruyor et değeri yeterince yüksekse uyar. uymasada bi şekilde uydurulur aslında, hafif bir kamber, olmadı kampananın içinden biraz alınır. senin araçta basıkki dehşetül vahşet bişi olurverir.bence az biraz zorlanırsa sahibi 650-700 gibi verebilir gibime geliyor.birde bir kaç takım siparişi edilirse hayli hayli fiyattan düşme vede taksit yapar bence;).

fiyat düşermi bilmiyorum ama onun sürtmesi kamberle kasnerle filan geçmez. içerisi çok dar. içe eğince amortisöre değebiliyor. ancak çamurluk açma işi yapılabiliriz. gerçi benim çamurluklar normalden 3cm daha geniş ama yinede daha açmak lazım.

sevinmeyin hiç bebeciklerim :D
schmidt i hepiciğinizden önce keşfettim fakat bırakın et 38 i 25 ten aşağı yok... offset hakeza 8 :) birde sahte olduğu çooook belli replika felan değil direk sahte :D

enkei takmam bas bas bağırıyor kolpayım diye,öyle offset olmaz enkei de

spoon herkeste var :D tofaş grubunun son modası :D:D

o üç kolluya benzeyende renault 12 ts ye felan olur anca

volk olabilir,takılabilir,

ve o son jant nedir irfan,ilişkimi kesecem senle ya allah aşkına o jant nedir öyle...

schmidt modern line,revolution,space line...favorilerim,,
ilaveten azev,keskin,avus,harbii bbs,antera...

bana bunlarla gelin :D

sevinmeyin hiç bebeciklerim :D
schmidt i hepiciğinizden önce keşfettim fakat bırakın et 38 i 25 ten aşağı yok... offset hakeza 8 :) birde sahte olduğu çooook belli replika felan değil direk sahte :D

enkei takmam bas bas bağırıyor kolpayım diye,öyle offset olmaz enkei de

spoon herkeste var :D tofaş grubunun son modası :D:D

o üç kolluya benzeyende renault 12 ts ye felan olur anca

volk olabilir,takılabilir,

ve o son jant nedir irfan,ilişkimi kesecem senle ya allah aşkına o jant nedir öyle...

schmidt modern line,revolution,space line...favorilerim,,
ilaveten azev,keskin,avus,harbii bbs,antera...

bana bunlarla gelin :D
anlaşılan bu kez gol olmadı:(. ama schmidt sahte mahte güzel görünüyo be. gerçi bunların 7 ofssetlileride varmış sanırım bahsettiğin et değerlerinde ise o bile kurtarmaz:(.

enkei de evet haddinden fazla ofset var:) ama düzlerinide görmüştüm.bu ofsetliler krom çerçeve olduğu için daha hoş gibi bence ama o da olmuyor anladığım kadarıyla,

sponada altarnatif olarak bulmuştum krom kaplamasını zaten pek hoşlaşmıyorum o janttan:p

o 3 kollu lenso benimde aklıma renoları getirmişti harbiden ama bu tabiki daha estetik, açıkcası ben aracıma takmam ama seven olabilir diye attım.

o sondaki jant sanırım üretim hatası o link nereden çıkmış öyle yaw:D:D. sanki kalıptan çıkartmışlar jantı yandaki çapaklarını almayı unutmuşlar gibi:D:D.

o ikinci linkteki jant azev jant zaten ortak yada başka bi firma benzerini üretmişte olabilir markası bellideğil...

Geri