CoRsA TEAM

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan falcon_78
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
mustafa dostum seni tebrik ediyorum, elin ingilizi joeeurostarr, (kendisi bu aşşağı fotodaki aracın sahibi oluyor) senin aracın ön far karartma sinyal turunculaştırma uygulamasını corsa-c.co.uk ta arkadaşlarına örnek gösterip bende bu uygulamayı yakında aracıma yaptırıcam demesi gögsümüzü kabarttı. avrupa artık bizi örnek alıyor.elemanın sayfaya şimdi hemen cevap yazıcam o benim arkadaşımın araba diye corsa-candan fotoların linkinide verdik mi tamamdır bu iş:).

bahsi gecen arkadaşın aracı.
ynurumut.jpg

upesase2.jpg

mustafa arkadaşımızın aracının farlarını örnek verdiği aracının tanıtım linki: (örnek resim 12.sayfanın alt kısmındadır)

http://www.corsa-c.co.uk/forum/showthread.php?395067-my-euro-oem-corsa/page12

yanlız dikkat etmek lazım bu tarz uygulamaların çogalması aracı sıradanlaşmasına ön ayak teşkil eder. yinede ne varsa ağaoğlustayla da var:D:D:)

Son düzenleme:
:bir::bir::bir::bir::bir::bir::bir::bir::bir::bir::bir::bir:

mustafa abiye tezahürat :)
hakkat gösüm kabardı,bir resmini çekip göndersemmi :)

Kampanaları ve kaliperleri sarıya boyatsam nasıl olur arkadaşlar.

bence sarı brembo kaliper kapagı ile gayet şık durur. fenerbahçeli değilim ama lacivert ile sarı çok güzel gidiyor hatta bende bir örnegi vardı ama bulmak için baya bi ugraşmalıyım.

örn: renk seçenekleri:

brembo6pot.jpg

117825590xmi.jpg

Brembo-Kaliper-Kapagi-On-Arka-Takim-SOOOK-FIYAT__35825012_0.jpg

images

:bir::bir::bir::bir::bir::bir::bir::bir::bir::bir::bir::bir:

mustafa abiye tezahürat :)
hakkat gösüm kabardı,bir resmini çekip göndersemmi :)

hemen mustafaya haber sal!! corsa-c.co.uk senin aracının farları ile çalkalanıyor de.Avrupada yeni bir akım oluşturuyosun de. patentini alsın bu uygulamanın:)...

Son düzenleme:
yarın arayacağım !!! mesaj atsam dahamı heyecanlı olur :D

saat geç oldu uyumuş olabilir, bencede yarın ara. benden de selam söyle, malum bu olayı ben fark ettim:).elin ingilizi fark ettiysen fotonun yarısını almış plakayıda kesmişki nereden esinlenildiği anlaşılmasın diyee... ama yermi anadolu çocuğu. baktım dedim bu aracı bi yerden tanıyom ama nereden? sponları görünce mustafanın olabileceği aklıma geldi ama aracın yüzüde maskeli anlaşılmıyo plakanın son 2 hanesinden inceledim ve sonuç tam tahmin ettiğim gibiydi.aslında dedektif olmalıymışım ben beee!!!

l4fjv.gif

Geri