CoRsA TEAM

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan falcon_78
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
arkadaşlar ben bu arabanın kapı pandizotunu söktüm vidalarını falan kolon takmak için daha sökülcek vida falan kalmadı fakat üst taraftan bişey tutuyor eve geldim size sorayım diye nasıl cıkarıcam bunu :D elimde kalıcak kapı az kaldı

yukarı doğru biraz zorlaman gerekiyor içerden meta klipsler tutuyor hatırladığım kadarıyla

pandizotun üzerindeki plastik fitile metal klipslerle tuturulmuş önce alttan kendine doğru çekerek göbekten tutan kilpslerden kurtar .Kurtardıktan sonrada yukarı doğru biraz zorla .Kırılmıyo korkma:D

tam kapı kulbunda birtane var. birde dikizaynasının iç kabının altında var. tam camda tutuyorsa o vide değil. tüm vidaları sökünca pandizotu yukarı doğru kaldır. kaldır dediğim hani cam kapanıyormuş gibi. tam cam fitilinin orda segmanlar var onlar tutuyordur.

arkadaşlar ben bu arabanın kapı pandizotunu söktüm vidalarını falan kolon takmak için daha sökülcek vida falan kalmadı fakat üst taraftan bişey tutuyor eve geldim size sorayım diye nasıl cıkarıcam bunu :D elimde kalıcak kapı az kaldı

Ön kapı hoparlörleri kaç cmlik acaba? Bende değiştirmeyi düşünüyorumda görünce aklıma geldi, birde kapı döşemesinin içerisinde sesler var onlarıda açmışken çözmem lazım. :D

abi napcan ingilizceyi bende valideden kopya çekiyom...dingil moralimi bozdu zaten benim araba için iyi başlangıç diyor...daha napcam bu arabaya ben 18 jant la sri makina felan mı takmamı bekliyolar :D:D

abi napcan ingilizceyi bende valideden kopya çekiyom...dingil moralimi bozdu zaten benim araba için iyi başlangıç diyor...daha napcam bu arabaya ben 18 jant la sri makina felan mı takmamı bekliyolar :D:D

Takma kafana, ulaşamadığından mundarlıyordur, sonuçta çok uzak bi yerdeyiz onlara, ulaşamazlar. :D

hoşgeldin mustafa abi :) ...opelim corsa ailesi düşüncelerinize katılıyorum ne yapmak isterseniz katılırım :)

Geri