CoRsA TEAM

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan falcon_78
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
hadi geçmiş olsun ozaman :D

benden çıkanlarda 16cm. 5 kapılarda 13 cm, 3 kapılılarda 16cm sanıırm.

Arkayı biraz daha basınca daha tatlı oldu :)
aracın gayet güzelmiş Allah kaza bela vermesin , bizde arkadaşlarla 1 kaç gün öncesi bu jantları konuşuyoduk araç üzerinde görmemiz güzel oldu, iyi denk geldin sen:). yanlız buraya koyduğun fotoda sanki 2-3cm kadar shoplanmış gibi geldi bana yoksa yanılıyormuyum. eskiden bende bizim pederin arabayı shopla en az 15-20 cm basardım. shoplanınca araçlar çok güzel görünüyor.

v2uuys.jpg

357r9tw.jpg

Caner ingilizce bilmiyore biz paşam. :D
mustafa dostum hoş geldin, bu arada benim arabanın ikizinide babam aldı:). çok sevindim, onada ben tavsiye etmiştim arabayı malum sitede ben bulmuştum zaten, bizim eski külüstürün sürüşü çok yorucuydu. en sonunda babamında kanına girddim:D ama onuda baya bi borca soktum, neyseki şimdi bana dua ediyo ''sen gaz vermesen ben bu arabayı almazdım'' ama çok beğendi. bende elimden geldiğince borçlarına yardımcı olmaya çalışıcağım için sorun yok:) bu arada ingilizce olayını kafana çok fazla takma dostum, benimde ing yok. ama google crom sağolsun yazılanların hepsini türkçeye çeviriyo az buçuk anlaşılır yapıyo. cevap yazarkende yandex in türkçe ingilizce cümle çeviricileri var oradanda yazmak istediklerimin hepsini inglizceye çeviriyorum. bu iş bukadar kolay dostum:)

janer dostum tt de bi kırmızı corsa gördüm o da farları MST stayla yapmış bence gayet hoş durmuş kırmızı araçta, sende düşünebilirsin...

örnek resimler:

2iub8ch.jpg

oaaiaw.jpg

bu araba sanırım hasta baksana birsürü ilaç kullanıyo:D.
95pool.jpg

2z7pjpu.jpg

xdw2rk.jpg

merthan bu nekadar da çok senin arabaya benziyo:)

photo_zps25da4aea.jpg

photo_zpsdc2f3d10.jpg

arka kısmı pek benzemiyo fakat stopları bu şekil yapsan daha hoş olur.

photo_zps9522271f.jpg

Geri