CoRsA TEAM

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan falcon_78
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
yani bende Antalyada olsam radyo dinlerim.ama bulunduğum ilcede radyo kanalları çekmiyor zaten ilçede arabada kullanmıyorum sadece merkeze git gel yaparken ondada dagları tepeleri aşıyoz yine radyo olmuyo çoğu yerde. trt fm çekerse ne ala. merkezede inince 20-25 civarı kanal vardır fakat yine trt fm i tercih ediyorum çünkü diğer kanalların geneli kürtçe. Antalyada olsam açarı powerfm i bakarım keyfime ama burada dediğim gibi bu kanal yok.sende umarım bian evvel gönlünce bir işe yerleşirsin dostum. bu arada senin radyonun parazit yapması antenden kaynaklı bir sorun olabilir mi?

lenso bsx:)

167v1jr.jpg

167v1jra.jpg

antenmi bilmiyorum istanbulda bizim aytaç abi baktı anten olmuyor dedi bir kablo tıktı arkasına yüksek ihtimalle tuner arızalı demişti...şehiriçi kafasına göre çekiyor,uzunyolda hiçbirşey yok...:)

sinir bozucu :)

sanki bu renk daha güzel duruyor

Uploaded with ImageShack.us

Ahey ahey çok güzel olmuş hakkaten..

Abi ne yapsak bu arada?peder bi mangal felan diyo alma havada???? Çöktü çökecek...işin kötüsü corsajım ı yıkadım,parkuruna karbon kappladım :)

Ahey ahey çok güzel olmuş hakkaten..

Abi ne yapsak bu arada?peder bi mangal felan diyo alma havada???? Çöktü çökecek...işin kötüsü corsajım ı yıkadım,parkuruna karbon kappladım :)

olur canerim bana uyar. sen sizinkileri ayarla haber ver. bu arada gidip bakmak lazım oranın durumuna.

mantıklı :D

Geri